Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf.pras. | 2016-12-16 19:15 | Rozmiar tekstu: A A A
Potrzebne jest wsparcie na leczenie

Komórki macierzyste ratunkiem dla Wiktorka

Olsztyn24
Rodzina małego Wiktorka prosi o pomoc w zebraniu środków na leczenie chłopca (fot. archiwum rodziny)
Fundacja Po prostu Pomagam i rodzina 2,5 letniego Wiktorka, mieszkańca naszego województwa, prosi o wsparcie finansowe niezbędne dla leczenia chorego od urodzenia chłopca. Wiktorek ma padaczkę objawową, obustronny niedosłuch trzeciego stopnia, mózgowe porażenie dziecięce (spastyczne czterokończynowe), wadę OUN (Zespół Dandy Walkera) oraz duże opóźnienie rozwoju psycho-ruchowego.

- Okrutna choroba, jaką jest padaczka lekooporna, każdego dnia małymi kroczkami zabiera nam naszego kochanego Wiktorka - mówią rodzice chłopca. - Codziennie oddala się od nas coraz bardziej, na co nie możemy dłużej patrzeć. Dlatego też musimy zrobić wszystko aby go ratować!

Jedyną i ostatnią szansą na zmniejszenie liczby ataków padaczki oraz zmniejszenie towarzyszącego im coraz silniejszego bólu jest przeprowadzenie zabiegu przeszczepu komórek macierzystych. Zabieg ten nie jest refundowany, a jego koszt jest ogromny - 30 tys. zł. Rodzice nie są w stanie samodzielnie sfinansować zabiegu. Na dzisiaj (16.12) brakuje jeszcze 23 225 zł, a do końca zbiórki zostało 17 dni. Każde 10 zł jest dla Wiktorka na wagę złota.
R E K L A M A
banner
Wiktorka można wesprzeć poprzez stronę zbiórki „Komórki macierzyste moim ratunkiem”, gdzie dostępna jest historia choroby chłopca oraz opis leczenia, na które zbierane są środki w ramach tej zbiórki (http://poprostupomagam.pl/index.php?option=com_jdonation&view=donation&campaign_id=68 ) lub wpłacając darowiznę:

Fundacja Po prostu Pomagam
Zawadówka 44A, Rejowiec 22-360
numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
z dopiskiem: Darowizna dla Wiktorka

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.