Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email waclawbr | 2016-12-19 22:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Wigilia instruktorów Hufca Warmińskiego ZHP

Olsztyn24
Wigilia Instruktorska Hufca Warmińskiego ZHP | Więcej zdjęć »
Tradycją Hufca Warmińskiego ZHP w Olsztynie są m.in. przedświąteczne spotkania wigilijne instruktorów i przyjaciół tego hufca. Tegoroczna Wigilia Instruktorska odbyła się dzisiaj (19.12) w Internacie Szkoły Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie.

Wśród zaproszonych przez komendantkę hufca hm. Dorotę Limontas gości byli m.in. wiceprezydent Olsztyna Ryszard Kuć, poprzednia komendantka hufca hm. Ewa Dyrda oraz członkowie Rady Przyjaciół Harcerstwa z jej przewodniczącą Małgorzatą Bogdanowicz-Bartnikowską na czele.

Harcerze zorganizowali spotkanie w konwencji harcerskiego „świeczkowiska”. Na środku internatowej świetlicy ustawiono znicz z Betlejemskim Światłem Pokoju oraz zapaloną świecę symbolizującą harcerskie ognisko. W półmroku śpiewano kolędy i pastorałki. Potem hm. Dorota Limontas przekazała zebranym świąteczne życzenia oraz podziękowania za pracę i współpracę w kończącym się 2016 roku. Był też czas na specjalne podziękowania najaktywniejszym instruktorom i tym uczestnikom spotkania, którzy w roku 2016  przekazali Hufcowi Warmińskiemu 1% swojego podatku dochodowego. Głos zabierali także niektórzy z zaproszonych gości.
R E K L A M A
banner
Sporo czasu uczestnikom spotkania zajęło dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Potem wszyscy usiedli do wigilijnego stołu.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Wigilia Instruktorska Hufca Warmińskiego ZHP w Olsztynie 2016

»

20-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.