Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email waclawbr | 2016-12-22 18:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Poseł Maciejewski: W Polsce nie ma miejsca na zadymę

Olsztyn24
Andrzej Maciejewski - poseł Kukiz`15 z Warmii i Mazur | Więcej zdjęć »
Po ubiegłotygodniowych wydarzeniach w Sejmie, spotkania z dziennikarzami w Olsztynie zwołali przedstawiciele większości partii politycznych mających swoich przedstawicieli w parlamencie: PiS, PO, .Nowoczesna i PSL, a także pozostający poza Sejmem SLD. Politycy każdej partii przekazywali żurnalistom swoją wersję i ocenę wydarzeń bez precedensu w historii polskiego parlamentaryzmu. Dzisiaj (22.12) konferencję prasową na temat sytuacji politycznej w Polsce zwołał poseł Andrzej Maciejewski - jedyny przedstawiciel Kukiz`15 w Sejmie z Warmii i Mazur.

- Obecnie w Polsce mamy do czynienia z wojną plemienną - powiedział Andrzej Maciejewski, otwierając spotkanie. - Każda ze stron w tym konflikcie popełniła błędy. Kukiz`15 od samego początku mówił, że nie ma miejsca na zadymę. Nie robimy z parlamentu stadionu, nie robimy szopki. Nie pozwólmy na wejście w buty „Samoobrony”.

Potem poseł wymienił i omówił tzw. grzechy główne obu stron konfliktu w parlamencie.
R E K L A M A
banner
- Grzech główny PiS-u to brak komunikacji. To co w Sejmie zrobiono z mediami jest skutkiem braku komunikacji. Gdyby marszałek porozmawiał z przedstawicielami mediów, nie byłoby show, które „odwaliła” Platforma Obywatelska i .Nowoczesna - stwierdził Maciejewski.

Inne „grzechy” partii rządzącej, to zdaniem posła: lekceważenie opozycji, brak umiejętności słuchania opozycji, brak dialogu z opozycją i brak umiejętności studzenia emocji.

Dostało się również partiom opozycyjnym, które zdaniem Andrzeja Maciejewskiego m.in. są agresywne, manipulują opinią publiczną i prowadzą totalną wojnę z PiS-em.

Jakie więc propozycje ma Kukiz`15, by zażegnać ciągle trwający kryzys parlamentarny w Polsce?

- Mądrzejszy powinien ustąpić. Okazją są święta - stwierdził Maciejewski.

Całą konferencję zarejestrowaliśmy na filmie wideo. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z tą wideorelacją.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja prasowa posła Andrzeja Maciejewskiego - Kukiz`15

»

22-12-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.