Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras. | 2017-01-03 18:55 | Rozmiar tekstu: A A A
Program „Podwórka z Natury”

Za niespełna dwa tygodnie ruszy nabór wniosków

Olsztyn24
O rewitalizaji podwórek w Olsztynie mówiono m.in. w Tartaku Raphaelsohnów 12 grudnia 2016 r.
Już za niespełna dwa tygodnie, w poniedziałek (16.01), będzie można złożyć wnioski o wsparcie rewitalizacji olsztyńskich podwórek. Program „Podwórka z Natury” jest częścią programu rewitalizacji stolicy Warmii i Mazur.

Dokumenty będzie można składać przez pięć dni, od 8:30 16 stycznia do 15:00 20 stycznia (piątek). Formularze będą przyjmowane w Wydziale Strategii i Funduszy Europejskich (ratusz, II piętro, pok. 230, pl. Jana Pawła II 1).

- O wyborze decydować będzie kolejność wpływu dokumentów - informuje Paulina Żukowska z Urzędu Miasta Olsztyna. - Do udziału w  programie zaproszeni zostaną autorzy pierwszych trzech zgłoszeń, które przejdą pozytywnie weryfikację według listy sprawdzającej.
R E K L A M A
banner
Programy „Podwórka z Natury” są skierowane do mieszkańców obszaru rewitalizacji. Dzięki temu poza zmianą najbliższego otoczenia swego miejsca zamieszkania będą mogli zacieśnić międzyludzkie więzi. To ważne, bowiem aby wziąć udział w przedsięwzięciu, trzeba zorganizować 5-osobową sąsiedzką grupę.

Najlepsza z przygotowanych koncepcji ma szansę na maksymalnie 20 tys. zł wsparcia, dla pozostałych do podziału pozostanie 10 tys. zł.

Program realizowany jest przy wsparciu Katedry Architektury Krajobrazu i Agroturystyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.