Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras. | 2017-01-05 16:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Uczniowie w Miłakowie będą eksperymentować

Olsztyn24
Warszałek Gustaw Marek Brzezin i burmistrz Aleksander Gawryluk | Więcej zdjęć »
Eksperymenty pozwalają uczniom na lepsze przyswojenie wiedzy. Szkoła Podstawowa w Miłakowie w powiecie ostródzkim dzięki projektowi unijnemu zapozna z lekcjami eksperymentalnymi 170. uczniów. Umowę o dofinansowaniu takich lekcji z burmistrzem Miłakowa Aleksandrem Gawrylukiem podpisał dzisiaj (5.01) marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.

Projekt „Eksperyment nowym modelem lekcji” polega na przygotowaniu nauczycieli oraz infrastruktury Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Miłakowie do nauczania opartego na tej metodzie, a także realizacji zajęć. Przedsięwzięcie o wartości 532 tys. zł przewiduje powstanie kompleksowo wyposażonych pracowni matematycznych i przyrodniczych, niezbędne kursy dla nauczycieli oraz warsztatowe wyjazdy, organizację zajęć i kółek zainteresowań.

- Zdobywanie wiedzy oparte na doświadczeniach pozwala na zrozumienie zjawisk i uczy podobnego podejścia w dorosłym życiu — mówi Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa. - Wzbogacona w ten sposób oferta edukacyjna przyczynia się do kształtowania kompetencji, które pełnią istotne role na rynku pracy.
R E K L A M A
banner
Projekt realizowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2014-2020 potrwa do 30 listopada 2018 roku. Obejmie swoim zasięgiem 170. uczniów i 12 nauczycieli z miłakowskiej podstawówki.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.