Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email AS. | 2017-01-09 15:20 | Rozmiar tekstu: A A A

W Olsztynie WOŚP najgłośniej zagra w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy najgłośniej w Olsztynie będzie grała w Galerii Warmińskiej. Tylko u nas dorośli będą mogli poczuć się jak dzieci wskakując w śpiochy, tylko u nas będą zaczarowane hełmy, po nałożeniu których każda para ma gwarantowane 5 lat miłości, no a odważni tylko u nas będą mogli stanąć pięść w pięść z... Joanną Jędrzejczyk.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie grała w wielu punktach Olsztyna, w tym w Galerii Warmińskiej. Wszyscy, którzy nie chcą marznąć na mrozie pod dachem Galerii mogą miło spędzić czas i wesprzeć tę szczytną akcję, która nie tylko wspiera polskich najmłodszych i najstarszych pacjentów, ale też pozytywnie rozsławia Polskę w świecie.

- Przygotowaliśmy tak wiele atrakcji, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - zaprasza Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej i dodaje, że atrakcją, którą zobaczą wszyscy w mieście będzie bez wątpienia wystrzelone o godz. 20 z dachu Galerii Warmińskiej światełko do nieba.
R E K L A M A
banner
- Ale zapraszamy do nas dużo wcześniej, bo zaczynamy już od godz. 13. Tak, że po niedzielnym obiedzie z całą rodziną warto przyjść na dłużej do nas - zachęca Michał Tur.

W Galerii Warmińskiej z okazji WOŚP odbędą się koncerty (uroczyste otwarcie zainauguruje Olsztyński Spieniacz Bluesa, kolejny gitarowy występ odbędzie się w wykonaniu uczniów Studia gitary o godz. 16.20 oraz Sary Szymczak & M.A.S.B. o godz. 19:00), pokaz magii i czarów w wykonaniu iluzjonisty Łukasza Ogonowskiego (godz.16.40), zaprezentują się najprawdziwsi rycerze z Bractwa Rycerskiego Konwentu Świętego Piotra z Olsztynka (godz. 15.30), czy zwiewne tancerki Orientacji Flamenco (godz.18.00). Dla wszystkich tych, którzy kochają sport, także w programie 25. Finału WOŚP zaplanowano blok sportowy, który rozpocznie się o godz. 14:30, a w nim zaplanowano treningi w wykonaniu „Stomilanek” KKP Stomil Visacom Olsztyn, mini trening z Przemkiem Opalachem, czy siatkarzami Indykpol AZS Olsztyn.

- Jesteśmy przekonani, że wiele osób przyjdzie do nas na spotkanie z Joanną Jędrzejczyk, naszą najcudowniejszą gwiazdą MMA. Tylko u nas pani Joanna opowie o tym, jak jej się mieszka i trenuje w Stanach Zjednoczonych, gdzie się niedawno przeprowadziła - zapowiada Michał Tur.

Spotkanie to zaplanowane jest na godz. 17.00. W bloku tematycznym „Wrzuć do puchy i zabierz do domu” będzie można wylicytować min. trening z Joanną Jędrzejczyk.

Oprócz wymienionych już atrakcji w Galerii Warmińskiej będzie można wydrukować kultowe orkiestrowe serduszko w 3D, zrobić zdjęcie w fotobudce albo zrobić zdjęcie w śpiochach dla dorosłych (cudownie działają na odmłodzenie ducha!). Dla najmłodszych przewidziano warsztaty artystyczne i animacje. Do dyspozycji gości Galerii Warmińskiej będą też magiczne hełmy, które każdej parze, która je nałoży zagwarantują... 5 lat miłości! Zaplanowane są też konkursy i aukcje.

Pełna lista orkiestrowych atrakcji jest dostępna na stronie internetowej Galerii Warmińskiej. Zapraszamy! Zagrajmy dla Orkiestry razem!

Artykuł sponsorowany

Komentarze [1]
~Kebiz / 2017-01-10 13:28
Trening mordobicia kobiety ma być atrakcją ??? Wyrazy współczucia dla pomysłodawców.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.