Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2017-01-13 23:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystawę fotografii Macieja Gryko prezentuje Planeta 11

Olsztyn24
Wernisaż odbył się w Planecie 11 | Więcej zdjęć »
Wystawę „Faces of Burning Man” otwarto dzisiaj (13.01) w Bibliotece Multimedialnej Planeta 11 w Olsztynie. Jest ona relacją fotograficzną z pobytu Macieja Gryko w Stanach Zjednoczonych na tegorocznej edycji festiwalu Burning Man – corocznego wydarzenia artystyczno-społecznego, które odbywa się na pustyni Black Rock w północnej Nevadzie.

Maciej Gryko to olsztyński artysta, działacz społeczny i promotor sportu. Pisze o sobie:

Mam 37 lat. W wieku 10. lat, w wyniku śmierci klinicznej w szpitalu, straciłem słuch. Od tego czasu zająłem się różnymi formami aktywności - sportem, sztuką, wspieraniem różnych inicjatyw. Mam wiele pasji i zainteresowań, staram się je realizować cały czas. Od pewnego czasu, dążąc do przełamania bariery między niesłyszącą osobą a resztą społeczeństwa, stwierdziłem, że znajdę to w podróżach. I tak powstała seria „Faces of Burning Man” i cały ten projekt.
R E K L A M A
banner
Dzisiejszy wernisaż był doskonałą okazją, by zapoznać się z projektem i wystawą, a przede wszystkim z sylwetkami ludzi uwiecznionymi przez bohatera spotkania na zaprezentowanych fotografiach. Więcej na ten temat (i nie tylko) w zapisie wideo obszernej jego części.

Ekspozycję można oglądać do 28 lutego.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Wernisaż wystawy „Faces of Burning Man” Macieja Gryko

»

13-01-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.