Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Karol Dempich. | 2017-01-15 18:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Siatkówka jest spoko!

Olsztyn24
Uczestnicy spotkania w SP 34 (fot. Mateusz Lewandowski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Niecodzienni goście pojawili się w piątek (13.01) w Szkole Podstawowej nr 34 w Olsztynie. Tamtejszą świetlicę odwiedzili siatkarze Indykpol AZS Olsztyn.

Ile meczów wygrali, o czym marzyli jak byli mali, czy kim byliby, gdyby dziś nie grali w siatkówkę. To tylko niektóre z licznych pytań, które padły na spotkaniu olsztyńskich siatkarzy z uczniami.

Szkolną świetlicę SP34 odwiedzili Michał Żurek i Adrian Buchowski. Sportowców wspierali rzecznik klubu Mateusz Lewandowski i odpowiadający za marketing Marcin Zarębski, który wcielił się w rolę prowadzącego spotkanie.
R E K L A M A
banner
O tym, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic świadczą także inne tematy, jakie w czasie wizyty zawodników poruszali uczniowie. Jeden z siatkarzy został zaskoczony pytaniem czy lubi… szparagi. Jednak wizyta sportowców nie ograniczyła się do zadawania pytań. Dzieci mogły na własne oczy przekonać się, że siatkarze obok koszykarzy należą do najwyższych przedstawicieli sportu. Wiele uśmiechu wywołały „konfrontacje” najniższych ucznia i uczennicy z najwyższym z dwójki siatkarzy.

Spotkanie ze sportowymi idolami nie mogło obyć się też bez rozdania autografów. Większość z nich trafiła do kalendarzy, które zawodnicy Indykpol AZS Olsztyn przywieźli ze sobą. Dzieci odwdzięczyły się swoim gościom pamiątkowymi dyplomami i własnoręcznie wykonanymi sercami z masy solnej. A już po spotkaniu wszystkie jednogłośnie oceniły, że siatkówka jest spoko!

Karol Dempich

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.