Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email d. | 2017-02-08 12:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Micke & Lefty - blues prosto z Finlandii w sobotę w MOK

Olsztyn24

W najbliższą sobotę (11.02) w Olsztynie wystąpi jeden z najznamienitszych duetów bluesa akustycznego w Europie – Micke & Lefty. Koncert w ramach cyklu Olsztyńskie Dobranocki Bluesowe odbędzie się w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena. Początek o godzinie 19.00.

Micke & Lefty to jeden z najznamienitszych duetów bluesa akustycznego w Europie. Lefty imponuje swoją grą na gitarze rezofonicznej i mistrzostwem w posługiwaniu się techniką slide, zaś Micke mocnym głosem, wszechstronnością i niespożytą energią. Garść korzeni, szczypta rocka i jazzu… Muzyczna bomba według tradycyjnego przepisu.

Bilety na koncert, w cenie 20 zł, są dostępne do kupienia na bilety.mok.olsztyn.pl, w Galerii Rynek (ul. Stare Miasto 24/25) i Informacji Kulturalnej (ul. Dąbrowszczaków 3).
R E K L A M A
banner
Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.