Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email WBP | 2017-02-19 18:04 | Rozmiar tekstu: A A A

WBP zaprasza na „Karnawał w bibliotece”

Olsztyn24

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza w środę (22.02), w godzinach 15.00-18.00 do Galerii Stary Ratusz WBP na „Karnawał w bibliotece”.

Uwaga! Łamiemy zasady! Zrywamy z ciszą i zakazem jedzenia i picia w bibliotece! Przyjdź do nas 22 lutego na akcję Karnawał i zobacz, jak można bawić się wśród książek. Zabierz dzieci, rodzeństwo, mamę, tatę, dziadka, babcię, kolegów i znajomych.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy zabawy oraz konkursy dla dzieci i dorosłych, fotobudkę i książkę w ciemno. Dla spragnionych wrażeń seria zadań uwieńczona słodkim pączkiem w wigilię Tłustego Czwartku! Nie zabraknie także ciepłej herbaty malinowej i wygodnego fotela, dla każdego mola książkowego.
R E K L A M A
banner
A dla tych, którym zwalczanie zasad jest nie w smak, świętowanie Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego z wierszami i łamaniem języka. Przyjdź i baw się z nami w bibliotece.

W programie m.in.:
- zabawa „Jaka to melodia?”
- fotobudka karnawałowa
- budowanie zamku Króla Balu
- „Potyczki z językiem”
- „Muzyczne puzzle”
- konkursy z nagrodami
oraz słodki poczęstunek.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.