Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-04-30 19:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Majówka nad Ukielem

Olsztyn24
Majówka odbywa się w CRS Ukiel | Więcej zdjęć »
W Olsztynie rozpoczęła się dzisiaj (30.04) Majówka nad Ukielem. Przez dwa dni w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel na olsztynian pozostających w mieście na długi weekend czekają różnego rodzaju atrakcje.

Dzisiaj w programie majówki znalazły się pokazy taneczne cheerleaderek Soltare, zumby i nauki tańca cheerleaders, koncerty zespołów Shantaż oraz My Different Side, prezentacje WOPR, policji, straży miejskiej i pożarnej oraz konkursy Socios Stomil. Odbyły się również dni otwarte klubów żeglarskich.

Jutro natomiast (1.05) przewidziano majówkę z radiem Eska, blok aktywności z Fit nie Fat, pokaz taneczny szkoły tańca Monstars, podsumowanie szkółki deskorolki OSiR i konkursy z nagrodami, a także kontynuację dni otwartych klubów żeglarskich.
R E K L A M A
banner
Przez cały czas trwania imprezy dostępne są również dodatkowe atrakcje - m.in.rozgrywki piłki nożnej i koszykowej, mini tenis, gimnastyka artystyczna, szkółka deskorolki, zajęcia jogi i zumby, dwudniowy turniej piłki siatkowej, rozgrywki szachowe, gry planszowe XXL, dmuchańce i animacje dla dzieci, kiermasz zdrowej żywności i rzemiosła regionalnego.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~BIDA I NEDZA / 2017-05-01 08:04
zapomnieli dodac ze dmuchance sa platne .
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Majówka nad Ukielem

01-05-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl