Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email inf. pras. | 2017-05-05 16:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Studenci zapytają olsztynian o komunikację

Olsztyn24
 
Oryginalne badanie w olsztyńskich autobusach i tramwajach. W nadchodzącym tygodniu pasażerów przepytywać będą studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Z prośba o możliwość przeprowadzenia badania do Zarządu Dróg Zieleni i Transportu zwrócili się przedstawiciele olsztyńskiej uczelni. Ankiety będą dotyczyć poziomu satysfakcji korzystania z komunikacji miejskiej.

Studentów pierwszego roku kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne UWM będzie można spotkać w autobusach i tramwajach od poniedziałku do niedzieli (8-14 maja) między godziną 6.00 a 22.00.
R E K L A M A
banner
- Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory potwierdzające ich udział w projekcie - informuje Paweł Pliszka z Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu. - Kilkuminutowe wywiady będą dotyczyć tego, jak pasażerowie oceniają jakość komunikacji miejskiej w Olsztynie.

Na zakończenie ankiety przepytywani będą poproszeni o podanie podstawowych danych - płci, aktywności zawodowej, częstotliwości korzystania z komunikacji miejskiej. Wyniki posłużą podejmowaniu działań, które usprawnią i poprawią jakość funkcjonowania transportu zbiorowego w Olsztynie.

Każdego roboczego dnia w naszym mieście realizowanych jest ok. 130,5 tys. przejazdów, miesięcznie to ponad 3,3 mln pasażerów.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.