Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-08-16 21:47 | Rozmiar tekstu: A A A

KOD zorganizował kolejną demonstrację w Olsztynie

Olsztyn24
Protestujący spotkali się przed budynkiem Sądu Rejonowego w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Przed Sądem Rejonowym w Olsztynie odbyła się dzisiaj (16.08) demonstracja ph. „Łańcuch światła trwa - patrzymy władzy na ręce”, zorganizowana przez Zarząd Regionu Warmińsko-Mazurskiego Komitetu Obrony Demokracji.

Łańcuch światła zapoczątkowany został 16 lipca tego roku po apelu Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia. Demonstracje społeczne odbyły się na terenie całego kraju, a miały na celu zobrazowanie ogromu sprzeciwu wobec planowanych przez partię rządzącą zmian w sądownictwie.

Także dzisiaj uczestnicy protestu podnosili między innymi ten temat, jak również planowane zmiany w ustawie medialnej oraz przedkładali przykłady „brutalizacji życia społecznego” i dążenia prezesa Prawa i Sprawiedliwości do wprowadzenia w Polsce dyktatury mimo braku poparcia społecznego.
R E K L A M A
banner
Podczas zgromadzenia zbierano również podpisy w sprawie delegalizacji ONR.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Protest KOD w Olsztynie [16.08.2017]

16-08-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl