Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Zofia Chrostek/d. | 2017-08-17 19:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Iskierka Nadziei wystąpiła na dożynkach w Starych Kiełbonkach

Olsztyn24
Iskierka Nadziei (fot. Andrzej Marzewski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Amatorski Zespół „Iskierka Nadziei” wystąpił we wtorek (15.08) na dożynkach parafialnych w Starych Kiełbonkach. Seniorów do wspólnego występu z dziećmi zaprosili sołtys i Rada Sołecka miejscowości.

„Iskierka Nadziei”, realizując projekt zadania publicznego „Kreatywni Seniorzy”, z humorem i radością propaguje kulturę, folklor, zwyczaje oraz gwarę Mazur i Kurpi. Członkami zespołu są seniorzy, którzy aktywnie i kreatywnie spędzają jesień życia, przekazując najmłodszym i chroniąc od zapomnienia zanikający folklor.

Członkowie zespołu mogą się pochwalić licznymi udanymi występami, sprawiając radość i wzbudzając wiele pozytywnych emocji u widzów, jednocześnie czerpiąc z tych wystąpień mnóstwo radości.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [10]
~Senior / 2017-08-23 13:41
A to ciekawe, przekaz gwary i folkloru dzieciom i zakrawa na patriotyzm lokalny- pięknie i godne naśladowania. Podziwiam Was i chylę czoło. Powodzenia.
~OLO / 2017-08-21 21:35
Witam, wyglądacie super, widać w was werwę i zapał. To,co robicie jest wspaniałe i godne naśladowania. Musicie miedz pozytywnie zakręconego LIDERA! Jestem pełen uznania i podziwu. Tak Trzymać i do przodu.
~fan z Jonkowa / 2017-08-21 17:36
Gratuluję kolejnych występów, wspaniałych sukcesów, prawdziwej Iskierki do życia, oraz tego że Wam się chce chcieć. A Zofii i Władysławowi Chrostek gratuluję pomysłu na życie dla siebie i Waszych Iskierek :)
~Slązak / 2017-08-20 16:34
Pikne stroje, szwarne dziołchy.i jeszcze mają wianki, a to ciekawe? Podoba mi sie jeszcze tyle w was życia. Jeno Was nie słysałem ale obejrzałem. Jest fest. Ostańcie z Bogiem.
~obaerwator / 2017-08-20 16:11
Ostatnio byłam na waszej sztuce teatralnej- pięknie z akcentem grozy to przedstawiliście. A teraz proszę bardzo, monologi ładnie zaprezentowane a i piosenki nie powiem podobały się bardzo nie tylko mnie....Robicie postępy. Inne Zespoły się kurczą a Was coraz więcej. Widać , jesteście zgraną grupą!!! .
~uczestnik / 2017-08-19 18:22
Fajna oprawa,oswojona krówka, uciecha dla dzieci. Myśliwi dali super koncert. Ale wszystkich przebił taniec dzieci, byłem zachwycony a i Zespół super monologi, śpiew widać wypracowane Tak trzymać. Widać , ze Zespół się rozrasta i to piękne
~karla / 2017-08-19 16:05
Dzieci i Zespół na 5!!! Miło się Was słuchało.A ten Pan co grał na akordeonie aż dech zapierało,,,,, Gratuluję i pozdrawiam Acha, chyba się do Was zapiszę tylko czekam na emeryturę.
~fan z Ciechanowa / 2017-08-18 18:24
Ho, ho ho aa kogóż to ja widzę? cudowny dawno nie widziany Zespół. Prezentujecie się wspaniale, a dzieci dodają wam krasy. Kłaniam się pięknym Paniom i wszystkich pozdrawiam.
~Babcia / 2017-08-18 17:37
Jestem pod ogromnym wrażeniem występu zespołu.Jak pięknie dzieciaki zatańczyli. Coś piękne aż mi słów brak. Wielkie uznanie brawa . Pozdrawiam.
~widz / 2017-08-18 17:29
Zespół "ISKIERKI" pięknie się prezentujecie.Występ super,ładnie wyśpiewany, tematyczny a nie wykrzyczany,,,,, Bardzo się podobał. GRATULUJĘ!