Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2017-08-22 16:44 | Rozmiar tekstu: A A A

32 kandydatów do Rady Olsztyńskich Seniorów

Olsztyn24
Nowych radnych-seniorów poznamy we wrześniu
Aż 32 kandydatury zgłoszono na kolejną kadencję Olsztyńskiej Rady Seniorów. Nowy skład osobowy rady będzie znany 5 września bieżącego roku.

Rada seniorów współpracuje z miastem we wszystkich obszarach dotyczących osób starszych. Działa w charakterze inicjatywnym, doradczym i konsultacyjnym. Już we wrześniu stara rada zakończy swoją kadencję. Zastąpi ją nowy skład.

- Do nowej rady zgłoszonych zostało 32 kandydatów - mówi Elżbieta Stachurska z Wydziału Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych. - W radzie zasiądzie 25 osób.
R E K L A M A
banner
Kandydatem do rady mógł być olsztynianin, który ukończył 60. rok życia i otrzymał poparcie od podmiotu współpracującego z osobami starszymi. Nowy skład rady poznamy 5 września podczas walnego zebrania. 13 osób spośród kandydujących to członkowie obecnej rady.

Rada Olsztyńskich Seniorów powstała w 2015 roku. Wśród działań zainicjowanych przez radę jest m.in. program „Koperta życia”, z jej inicjatywy przyznawane są także certyfikaty „Miejsca Przyjazne Seniorom”.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl