Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2017-08-23 12:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Big Day - 25 lat na scenie!

Olsztyn24
Big Day | Więcej zdjęć »
W dzień nie bardzo gorącego lata (22.08) olsztynianie koncertowo świętowali w Amfiteatrze im. Czesława Niemena urodziny legendarnego olsztyńskiego zespołu. Na polskiej scenie muzycznej bowiem Big Day istnieje już ćwierć wieku!

Z tej waśnie okazji do stolicy Warmii i Mazur zjechali zacni goście (Anja Orthodox, Damian Nowak, Wojciech Hoffmann i Adam Wolski), którzy pod wodzą dziennikarza Piotra Metza wystąpili z jubilatami przed rodzimą publicznością. Na rozgrzewkę ponad godzinny koncert zagrał także poznański Żuki Rock and Roll Band, nie zabrakło również olsztyńskiego akcentu. W największym hicie Big Day - pisence „W dzień gorącego lata” - wystąpiła sekcja dęta grupy Enej.

Podczas gorąco przyjętego, bilisko trzygodzinnego koncertu nie obeszło się bez kilkukrotnego śpiewania „Sto lat!”, kwiatów i osobliwych prezentów w postaci np. wora ziemniaków z gustownym logiem zespołu. Były również Medale „Zasłużny dla Warmii i Mazur”, którymi Annę Zalewską-Ciurapińską i Marcina Ciurapińskiego uhonorował marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.
R E K L A M A
banner
 

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [3]
~Jareck / 2017-08-25 20:13
Zespół nagrał ponad 100 piosenek. Kilkanaście jest w rozgłośniach na playlistach, ale wieśniactwo nie rozróżnia. Zmieńcie stacje, skoro wasza gra tylko jedną piosenkę tego Zacnego zespołu. Boli was? Mnie jak coś nie interesuje, to się nie wypowiadam. Pozdrawiam :)
~Kebiz / 2017-08-24 16:15
Może na 50-lecie wykonają już DWIE piosenki ?
~Lxx / 2017-08-24 12:08
Fajnie, 25 lat zleciało a w radiu ciągle puszczają jedną piosenkę "Dzień gorącego lata". Jak na taki jubileusz trochę mało.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: Występ Żuki Rock and Roll Band na 25-leciu Big Day

»

22-08-2017

image
OLA: Koncert Big Day i Przyjaciele

»

23-08-2017

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.