Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Lech Wąsowski | 2017-08-23 18:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Szkoła Podstawowa nr 14 czeka na uczniów

Olsztyn24
Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie czeka na uczniów (fot. Lech Wąsowski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Czwartego września rozpoczyna pracę Szkoła Podstawowa nr 14 przy ulicy Konopnickiej 11 w Olsztynie. Zastąpi ona wygaszane na skutek reformy Gimnazjum nr 5. Na uczniów czeka niecierpliwie grono nauczycieli i pracownicy administracji.

Uczniowie czternastki będą się uczyli w komfortowych warunkach. Klasy są nieliczne, a pracownie szkoły znakomicie wyposażone. W każdej sali znajduje się rzutnik multimedialny i komputer z dostępem do szybkiego Internetu. Wiele klas ma tablice multimedialne. Uczniowie znajdą też pracownię informatyczną z dobrym sprzętem i świetną bibliotekę, w której są wszystkie lektury szkolne, a także niemal wszystkie nowości wydawnicze.

W szkole przygotowano również dwa nowe pomieszczenia dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Nowe mebelki, rzutniki z ekranami, nowe ławeczki i krzesełka z pewnością umilą pobyt najmłodszym uczniom. Jedną klasę przerobiono na świetlicę, gdzie uczniowie spędzą wolny czas na zabawie i odrabianiu lekcji.
R E K L A M A
banner
Na nowych właścicieli czekają już darmowe podręczniki. Są kolorowe, posegregowane i ładnie poukładane. Z całą pewnością dzięki takim pomocom uczniowie osiągną zadowalające wyniki w nauce.

Szkoła leży w pobliżu Parku Podzamcze, boiska z antyurazową nawierzchnią, dobrze wyposażonego placu zabaw i mini siłowni pod chmurką. Są też stoły tenisowe, sala gimnastyczna i salka do aerobiku. Daje to możliwość prowadzenia ciekawych i urozmaiconych zajęć sportowych.

Placówka oferuje też wiele zajęć pozalekcyjnych, mnóstwo wyjść na zajęcia poza szkołą i wyjazdy na wycieczki. W szkolnej stołówce będą czekać obiady i zdrowe śniadani.

W tym roku szkolnym zajęcia w SP 14 będą kończyć się najpóźniej o 14:30, a w piątki o 13:30. To na pewno ułatwi organizację całego dnia.

Placówka w pełni sprostała postawionym przez reformę zadaniom i jest w stu procentach przygotowana do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018. Szkoła dysponuje jeszcze wolnymi miejscami dla uczniów.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl