Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-08-23 18:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Czyste jeziora to priorytet

Olsztyn24
Marszałek Gustaw Marek Brzezin i prezes Grzegorz Sobotka podpisują umowę | Więcej zdjęć »
Masterplan dla Wielkich Jezior Mazurskich zakłada usprawnienie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej tak, by coraz skuteczniej chronić wody warmińsko-mazurskich jezior. Marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin podpisał wstępną umowę na realizację kolejnego etapu tego projektu – dla aglomeracji Orzysz.

– Dla Wielkich Jezior Mazurskich mamy szczególne miejsce w sercach... i w Regionalnym Programie Operacyjnym – żartuje marszałek Brzezin. – Ponad 60 mln euro zarezerwowaliśmy na strategiczne potrzeby stowarzyszenia integrującego gminy leżące wokół tego skarbu naszej przyrody. Troska o czystość wody naszych jezior to priorytet.

Beneficjentem podpisanej dzisiaj umowy wstępnej jest Zakład Usług Komunalnych Spółka Gminy w Orzyszu, który reprezentował prezes Grzegorz Sobotka. Wartość projektu to 3,2 mln zł, z czego dofinansowanie wynosi 1,9 mln zł. Skorzystają plaża miejska przy ul. Leśnej w Orzyszu oraz miejscowości Mikosze i Grądy Podmiejskie. Prace zakończą się w listopadzie 2019 roku.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl