Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2017-09-20 08:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A
Prezentacja Indykpolu AZS Olsztyn i spotkanie z Kadziewiczem byłym reprezentantem Polski wicemistrzem świata z 2006 roku

Siatkarskie święto w Galerii Warmińskiej!

Olsztyn24
 
Galeria Warmińska i klub Indykpol AZS Olsztyn zapraszają kibiców i miłośników siatkówki z całego regionu na prezentację olsztyńskiej drużyny, która odbędzie się 24 września, start o godz. 15.00. Spotkaniu z zawodnikami i trenerami towarzyszyć będzie prezentacja autobiografii byłego siatkarza, wicemistrza świata z 2006 roku Łukasza Kadziewicza.

Spotkanie rozpocznie się od prezentacji olsztyńskiej drużyny, która odbędzie się w iście gwiazdorskim stylu: każdy z zawodników w towarzystwie hostess będzie zjeżdżał po ruchomych schodach, a następnie prezentował się na wybiegu specjalnie na tę okazję zbudowanym w Galerii Warmińskiej. Po drużynie Indykpolu AZS Olsztyn w ten sam sposób na scenę zostanie wprowadzony legendarny polski siatkarz, dawniej związany z olsztyńskim klubem, Łukasz Kadziewicz.

- Okazją do goszczenia Kadziewicza w Galerii Warmińskiej będzie promocja jego autobiografii, w której zdradza on kulisy polskiej siatkówki i zawodników z czasów, gdy ta dyscyplina wzbiła się na wyżyny - przyznaje dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.
R E K L A M A
banner
Łukasz Kadziewicz dwukrotnie z polską drużyną siatkówki brał udział w igrzyskach olimpijskich - w Atenach w 2004 roku i Pekinie w 2008 roku. W 2006 roku był powołany jako polski kadrowicz na Ligę Światową, w tym samym roku wraz z kolegami z drużyny zdobył tytuł wicemistrza świata. W rankingu najlepiej serwujących zawodników na tych mistrzostwach Kadziewicz zajął 2 miejsce, w rankingu najlepiej blokujących zdobył miejsce 7.

W spotkaniu w Olsztynie Kadziewiczowi będzie towarzyszył współautor książki  Kadziu. Siatkówka and Rock'n'Roll Łukasz Olkowicz. Jak przyznają obaj książka ta „pozwala zajrzeć za kulisy i zrozumieć, dlaczego reprezentacja Polski po trzydziestu latach posuchy zaczęła odnosić sukcesy” ale - nie ma co kryć - głównym jej bohaterem jest Łukasz Kadziewicz, który dorobił się „metki” siatkarza niezwykle zdolnego, ale i niezwykle krnąbrnego. Jak przyznają autorzy biografii książka zdradza, jak Kadziewiczowi udawało się „godzić życie siatkarza i rockendrollowca. Przeczytamy o szalonych imprezach siatkarzy, wodzie sodowej po zdobyciu srebrnego medalu mistrzostw świata, ale i tytanicznej pracy wykonanej pod okiem Raula Lozano”. Ponieważ niektórzy z zawodników Indykpolu AZS Olsztyn są wspomniani w książce Kadziewicza należy się spodziewać na tym spotkaniu wielu „smaczków"”i ciekawych dialogów.

- To będzie naprawdę wyjątkowa okazja dla kibiców do poznania siatkarskiej kuchni - podkreśla Tur.

Po prezentacji drużyny i spotkaniu autorskim uczestnicy imprezy będą mogli zrobić sobie zdjęcia z ulubionymi zawodnikami, czy też zdobyć ich autografy, a najodważniejsi będą mogli wziąć udział w zabawach sportowych, które przygotują na ten dzień zawodnicy olsztyńskiej drużyny.  

Wstęp na prezentację drużyny i spotkanie autorskie z Łukaszem Kadziewiczem są bezpłatne. Zapraszamy!

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl