Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
WAMAFF | 2017-09-22 13:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Wolontariusze na WAMA Film Festival poszukiwani

Olsztyn24
Wolontariusze mogą sie zgłaszać do 30 września | Więcej zdjęć »
WAMA Film Festival to przede wszystkim wspaniałe filmy i edukacja w międzynarodowym gronie. Jednak za tym przedsięwzięciem stoi zespół zaangażowanych, otwartych ludzi, którzy czerpią satysfakcję z uczestniczenia w czymś wyjątkowym, tworzenia wydarzenia kulturalnego od podstaw, obserwowania każdego jego etapu - od rozpowszechniania informacji po emocje widzów wychodzących z kinowych sal. Dołącz do nich – zostań wolontariuszem.

Organizatorzy oferują możliwość zdobycia cennego doświadczenia, poznania nietuzinkowych ludzi z całej Europy, zobaczenia, co dzieje się za kulisami dużego wydarzenia kulturalnego. Zakres zadań i obowiązków jest bardzo szeroki – każdy znajdzie do zrobienia coś, co będzie sprawiało przyjemność i jednocześnie usprawniało organizację festiwalu. Wygrywają wszyscy.

Poza wspomnieniami i przyjaźniami można tu również zdobyć certyfikat potwierdzający udział w festiwalu czy pieczątkę w studenckim dzienniku praktyk.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w pracach biura organizacyjnego, biura prasowego lub biura gości zagranicznych, przy organizacji sekcji dziecięcej, w prowadzeniu dokumentacji fotograficznej, przy obsłudze technicznej wydarzenia oraz obsłudze projekcji filmowych. Festiwal potrwa od 10 do 14 października, a pomoc potrzebna jest od 8 do 15 października.

Rekrutacja trwa do 30 września, a formularz zgłoszeniowy znajduje się pod tym aresem https://wamafestival.pl/wolontariat-2017-formularz.

WAMA Film Festival jest finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Programu Unii Europejskiej ERASMUS+. Realizację projektu współfinansuje Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl