Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-10-12 11:53 | Rozmiar tekstu: A A A

„Papierówka” po raz drugi

Olsztyn24
Podczas wieczoru teksy zamieszczone w nowym wydaniu przeczytali ich autorzy | Więcej zdjęć »
W sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie wczorajszego (11.10) wieczoru miała miejsce promocja drugiego numeru artzina literacko-kulturalnego „Papierówka. Patchwork”.

Jak opisują „Papierówkę” jej twórcy, to literacki projekt Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie skierowany do młodych twórców, debiutantów, początkujących autorów. Do wszystkich, którzy czują pismo nosem. I tych, którzy chcą je poczuć! To protest-młot na zapełnione szuflady i twarde dyski. Pisać to jedno, a mieć szansę pokazać teksty światu – to drugie. Na spotkania „Papierówki” każdy może przynieść swój tekst, by go przeczytać lub dać do przeczytania. Spotkać sobie podobnych ludzi, którzy pisaniem opowiadają o życiu. To szansa na rozmowę o literaturze i własnych tekstach. Najciekawsze utwory lądują w artzinie „Papierówka. Patchwork” – piśmie stworzonym przez uczestników projektu.

Podczas spotkania promującego najnowsze wydanie magazynu zaprezentowano jego ideę, redakcję oraz autorów tekstów zamieszczonych w wydaniu, które zostały przez nich także przeczytane (zapis spotkania jest dostępny w naszej relacji wideo). Po prezentacji natomiast zaproszono uczestników wieczoru do wspólnych rozmów o przy domowej roboty cieście.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Promocja drugiego numeru artzina literacko-kulturalnego „Papierówka. Patchwork”

11-10-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl