Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2017-11-17 14:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Wojewoda podsumował półmetek rządów PiS w regionie

Olsztyn24
Wojewoda Artur Chojecki podsumował 2 lata rządów PiS z perspektywy województwa warmińsko-mazurskiego | Więcej zdjęć »
Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki spotkał się dzisiaj (17.11) z dziennikarzami, aby podsumować dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości z perspektywy ich wpływu na sytuację Warmii i Mazur. W konferencji prasowej w Urzędzie Wojewódzkim udział wzięli również przedstawiciele służb podległych wojewodzie.

Gospodarz spotkania poruszył tematy realizacji programu Rodzina 500+ i Maluch+, inwestycji drogowych oraz kolejowych, a także  uszczelniania systemu podatkowego i dofinansowania Policji oraz Straży Pożarnej w celu poprawienia bezpieczeństwa mieszkańców regionu. Jak stwierdził, dzięki obecnemu rządowi region ma szansę, aby dogonić pozostałe regiony w stopniu rozwoju gospodarczego oraz poprawić poziom życia jego mieszkańców.

Wystąpienie wojewody Chojeckiego udostępniamy w wersji wideo. Zapraszamy do zapoznania się z nim. 
R E K L A M A
banner
 

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [5]
~jorty / 2017-11-19 22:37
Rzad PiS to jakas okropna zaraza. Wszystko oprocz 500plus niszczy- sadownictwo,TK,szkolnictwo,sluzba zdrowia, polskue lasy czy armia. Oby jak najszybciej pisowscy oddali wladze ludziom kompetentnym. Konstytucja to nie tani kryminal.....tu jednak potrzeba by ludzie mueli wiecej rozumu.
~Anna do ktoś / 2017-11-18 22:55
Kłótnie, przepychanki... widzę. Stały się one codziennością i tu się z tobą zgadzam. Ale to dzieje się jedynie w obozie opozycji, przepychanki pomiędzy PO i Nowoczesną z wyraźnym udziałem tzw. języczka uwagi czyli czerwonego jak cegła PSL. Panika przed utratą władzy w samorządach, kompromitujące się trzymanie stołków i stosowanie kolejnych tzw. sztuczek (np. wojewódzkie fundusze środowiska). To wszystko opozycja. Sondaże nie kłamią: PiS górą, PSL przechodzi do historii, reszta to partie marginalne. Ludzie widzą to co dzieje się w gospodarce, w polityce socjalnej, rozumieją więcej niż wydaje się to Schetynie czy Kosiniakowi.
~Koral / 2017-11-18 13:46
Doceniając pozytywy gospodarcze trudno nie widzieć panoszenia się chamstwa, donosicielstwa itp cech rozpanoszonego nacjonalizmu.
~ktoś / 2017-11-18 02:35
Anna sama nie wierzy w to co pisze. Te dwa lata to czas wprowadzania chaosu i bezprawia. Nic nie trzyma się sensownej całości. Kolejne kłótnie i przepychanki kosztem zwykłych ludzi. Smutne to i przykre.
~Anna / 2017-11-17 20:40
Dwa lata, które nam Polakom pozwoliły podnieść głowy. Odbudowano nie tylko finanse, gospodarkę, pomoc rodzinom wielodzietnym. Odbudowano poczucie naszej wartości, patriotyzmu. Dwa lata dobrej zmiany to dwa lata podnoszenia się ze zgliszczy jakie pozostawiły rządy PO i PSL. Mam nadzieję, że obie te partie nie wejdą do Sejmu i Senatu. A PSL zaginie w wyborach samorządowych. Nie będzie książeczki, lokale będą monitorowane ...liczenie głosów nie będzie trwało tygodniami.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Wojewoda podsumowuje półmetek rządów PiS

»

17-11-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl