Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-05-05 20:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Majówka na Starym Mieście zainaugurowała IX edycję akcji „Olsztyn. Aktywnie!”

Olsztyn24
Majówka z „Olsztyn. Aktywnie!” | Więcej zdjęć »
Chociaż pierwsza impreza z kalendarza tegorocznej edycji promującej zdrowie i aktywny tryb życia akcji „Olsztyn. Aktywnie!” odbyła się już 24 marca, to dopiero dzisiaj (5.05) nastąpiła oficjalna inauguracja akcji. Otwarcia dziewiątej już edycji „Olsztyn. Aktywnie!” dokonali wspólnie prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i prezes Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK Marian Jurak, podczas majówki na Starym Mieście.

W programie majówki znalazł się m.in. spacer z przewodnikiem po olsztyńskiej starówce z cyklu „Przewodnik czeka”, poświęcony odbudowie tej części Olsztyna po II wojnie światowej, a w szczególności charakterystycznym dla olsztyńskich kamieniczek sgraffitio. Ponadto na scenie staromiejskiej wystąpił zespół muzyczny Stare Drobne Małże, a umiejętności taneczne zaprezentowali tancerze z Rave Dance Studio oraz cheerleaderki z Soltare. Do aktywności zachęcał uczestników majówki trener triathlonu Sebastian Najmowicz. Nie zabrakło także konkursów wiedzy o „Olsztyn. Aktywnie!”.

W tym roku w programie koordynowanej przez PTTK akcji znalazło się 30 dyscyplin sportowych, wśród których są m.in. dyscypliny związane ze zwiedzaniem Olsztyna i regionu, różne odmiany kolarstwa i wycieczek rowerowych, pilates, joga, kajakarstwo, nordic walking, żeglarstwo i windsurfing. Szczegółowy kalendarz imprez znajduje się na stronie internetowej akcji: www.aktywnie.olsztyn.eu
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Majówka z Olsztyn. Aktywnie!

05-05-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl