Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email red. | 2009-05-07 19:42:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Sukces TV Olsztyn

Olsztyn24

Ekipa TVO w akcji | Więcej zdjęć »
Telewizja Olsztyn (TVO) otrzymała dwie statuetki-nominacje w VI edycji konkursu dla Telewizji Lokalnych 2009 „To Nas Dotyczy”. Konkurs organizowany jest przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej.

Telewizje lokalne mogły pochwalić się ciekawą tematyką i sprawnym warsztatem tworzonych audycji w czterech kategoriach: „Program informacyjny”, „Krótka forma telewizyjna”, „Moja mała ojczyzna” i „Zabytki techniki”.

Do udziału w konkursie zgłosiły się 32 telewizje lokalne nadające programy w sieciach kablowych operatorów zrzeszonych w PIKE. Nadesłano 120 materiałów filmowych, najwięcej w kategorii „Krótka forma telewizyjna” (60 materiałów) i w kategorii „Moja mała ojczyzna” (32 materiały ).
R E K L A M A
banner
Podczas Gali Finałowej, która odbyła się 5 maja w hotelu OSSA koło Rawy Mazowieckiej wręczono „Kryształowe Ekrany” oraz po dwie statuetki-nominacje w każdej kategorii (w kategorii „Moja mała ojczyzna” trzy nominacje).

Telewizja Olsztyn otrzymała statuetki-nominacje w kategorii „Krótka forma telewizyjna” za film „700 lat Lidzbarka Warmińskiego” (autorzy Paulina Wasilewska, Jacek Matyka) oraz w kategorii „Moja mała ojczyzna” za film „Napoleon w Jonkowie - rekonstrukcja bitwy” (autorzy Justyna Gontarek, Jacek Matyka).

Warto podkreślić, że TVO konkurowała z tak znaczącymi telewizjami jak Wielkopolska Telewizja Kablowa i łódzka TV TOYA, które otrzymały „Kryształowe Ekrany”.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.