Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Ogłoszenia ≫ Praca - zatrudnię
2018-04-20 21:11:06
7035 - Brygadzista – Szwecja - Roboty żelbetowe
obrazek Rzetelna firma budowlana z długoletnią tradycją związana z budownictwem inżynieryjnym i przemysłowym działająca w Polsce i za granicą zatrudni Brygadzistę. Praca w Szwecji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie prowadziła grupę Cieśli. Główne zadania – organizacja i realizacja prac ciesielskich. Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę. Zapewniamy zakwaterowanie oraz przejazdy. Więcej informacji – tel. 518-215-122
2018-04-20 09:45:18
7033 - Infolinia techniczna w języku niemieckim
Transcom Worldwide Poland w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do obsługi Klienta w języku niemieckim. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odbieranie połączeń przychodzących oraz kompleksową obsługę Klienta w zakresie AGD. Czego oczekujemy? - Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (na poziomie co najmniej C1). Co oferujemy? - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (z atrakcyjnym zapleczem socjalnym), - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie, - Pracę zmianową w godzinach 8 - 20 (możliwość pracy również na 1/2 oraz 3/4 etatu), - Szkolenia adaptacyjne oraz rozwojowe, - Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, - Konkursy wewnętrzne, imprezy integracyjne. - Przyjazna atmosferę w młodym, dynamicznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu. Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
2018-04-20 09:43:56
7032 - Praca biurowa z językiem litewskim
Transcom Worldwide Poland w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do obsługi Klienta w języku litewskim. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odbieranie połączeń przychodzących oraz kompleksową obsługę Klienta w zakresie AGD. Czego oczekujemy? - Bardzo dobrej znajomości języka litewskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej C1. - Znajomości języka polskiego w mowie i piśmie co najmniej w stopniu dobrym. Co oferujemy? - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (z atrakcyjnym zapleczem socjalnym), - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie, - Pracę zmianową w godzinach 8 - 20 - Szkolenia adaptacyjne oraz rozwojowe, - Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, - Konkursy wewnętrzne, imprezy integracyjne. - Przyjazna atmosferę w młodym, dynamicznym zespole. Nie zwlekaj! Aplikuj już teraz wysyłając swoje CV za pośrednictwem portalu. Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
2018-04-19 21:23:04
7031 - Poszukujemy osób(mężczyzn) do pracy na magazynie DHL w Nauen
Poszukujemy osób(mężczyzn) do pracy na magazynie DHL w Nauen k.Berlina bez znajomości j.niemieckiego. Aktiv personal-service GmbH jest niemiecką agencją zatrudnienia. Posiadamy już około trzydziestoletnią tradycję i doświadczenie w branży usług zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza firma oferuje Państwu stabilne zatrudnienie i wynagrodzenia zgodne z niemieckimi standardami płacowymi. Cieszymy się zaufaniem ponad dwóch tysięcy pracowników, dołącz do nas i Ty ! Bądź z nami aktiv .Praca na magazynie firmy kurierskiej-załadunek/rozładunek na taśmie. PRACA OD ZARAZ!!! Wymagania: - Zaświadczenie o niekaralności-warunek konieczny -sprawność fizyczna Oferujemy: -Niemiecką umowę długoterminową -Stawka 9,27€ brutto/h stawka początkowa, po przepracowanym pełnym miesiącu 9,50€ brutto/h, po 6m-cach 9,75€ brutto/h -Zakwaterowanie 195€ miesięcznie odciągane od wypłaty -Dojazd z zakwaterowania do pracy-bezpłatny -24 dni urlopu w roku -Opiekę polskich koordynatorów -Opłacone składki zdrowotne,socjalne,rentowe Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszeń oraz cv na adres mailowy:personalservice@interia.eu lub wysyłając sms o treści PRACA na numer telefonu 511353878-oddzwonimy "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Firme Personal Service dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne".
Telefon: 511353878
E-mail: personalservice@interia.eu
2018-04-18 13:10:39
7030 - Praca Zdalna online
Na zlecenie firmy zewnętrznej poszukujemy osoby chętne do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia działań reklamowych na portalach społecznościowych jak i forach dyskusyjnych . Wymagania: - Minimum 18 lat - Motywacja do pracy - Zaangażowanie - Dostęp do internetu - Obsługa komputera w stopniu podstawowym - Obywatelstwo polskie Oferujemy: - Stały comiesięczny dochód - Zapewniamy pełen pakiet szkoleń (doświadczenie nie jest Ci potrzebne) - Możliwość pracy w domu - Indywidualne wsparcie opiekuna - Pracę w firmie z 14 letnim stażem Praca polega na prowadzeniu działań reklamowych zgodnie z wytycznymi zawartymi w przesłanych ofertach ! Praca nie polega na wynagrodzeniu wyłącznie prowizyjnym!
Adres: Internet
E-mail: piotrek.bogdaszewski@wp.pl
2018-04-18 11:26:58
7029 - Przedstawiciel handlowy Olsztyn
obrazek Ogólnopolska Agencja Merchandisingowa PMT Marketing System do prowadzonego projektu dla swojego Klienta (Mars), poszukuje osób do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy (rynek tradycyjny) Miejsce pracy: Olsztyn Oferujemy: • Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon komórkowy • Możliwość rozwoju zawodowego Opis stanowiska: • Utrzymanie dobrych relacji z Klientami i aktywna sprzedaż w kanale tradycyjnym • Dbanie o ekspozycje produktów oraz negocjowanie najlepszych lokalizacji • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży, kontrolę oraz monitorowanie bieżących wyników • Rozwój i analiza sprzedaży nowych produktów Wymagania: • Mile widzialne doświadczenie w sprzedaży w kanale nowoczesnym lub tradycyjnym • Znajomość pakietu MS Office • Prawo jazdy kategorii B • Dyspozycyjność, dobra organizacja czasu pracy, kreatywność Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę PMT Marketing System Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: przedstawiciel handlowy. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie do ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.
2018-04-18 08:25:13
7027 - Praca - proste zadania- 1800 zł w tydzień !!!
obrazek Poszukujemy osoby chętne do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia działań reklamowych poprzez Internet. Doświadczenie nie jest wymagane - przedstawiamy krok po kroku jak działać. Wymagania niezbędne: - minimum 18 lat - motywacja do pracy i osiągania wysokich zarobków - dostęp do internetu - zaangażowanie - umiejętność pracy w zespole Co oferujemy: - elastyczny grafik. - niezbędne narzędzia do pracy - szkolenia - wysokie wynagrodzenie - pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy Zakres obowiązków: - prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych - nadzorowanie poprawności działania reklamowych witryn internetowych Oferowana praca nie polega na wynagrodzeniu wyłącznie prowizyjnym ! Dla najbardziej zaangażowanych współpracowników przewidujemy wszelkie Bonusy oraz Dodatki! Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu przez stronę http://kjadczak.imozliwosci.pl/ lub Adres email - internetowemozliwosci@o2.pl
Adres: Olsztyn
E-mail: internetowemozliwosci@o2.pl
www: http://kjadczak.imozliwosci.pl/
2018-04-17 10:42:56
7022 - Плотник – опалубщик/Арматурщик, легальная работа в Польше!
obrazek Польская строительная компания REMO s.c. с главным офисом в Оборниках, действующая на рынке от 28 лет возьмет на работу на должность: Плотник – опалубщик/Арматурщик Вакансия бесплатная! Место работы: делегация (строительство) на обьектах по всей Польше. Легальное трудоустройство на основании договора. Обязанности: Формирование опалубки в строительных конструкциях. Почасовая ставка 17.00 - 20.00 злотых нетто / час + 30 злотых делегация за день. Работа с понедельника по пятницу, возможность работы в субботу. Представляем проживание, проезд к месту работы, страховка. Инструменты и одежда, предоставляются также работодателем. Требования: опыт работы на должности плотников-опалубщиков/арматурщиков, знание польского языка на минимальном уровне, желание работать. Премия ежемесячная зависит от результатов. Работодатель высылает oświadczenie на основании которой можно открыть рабочую визу. Контактый телефон – Viber, WhatsApp: - + 48 535 812 112, Юлия Напиши смс, а мы перезвоним!
Adres: Oborniki
Telefon: 48 535 812 112
E-mail: ogloszenia.pracownicybudowlani@gmail.com
2018-04-17 06:38:00
7021 - Etat dla emerytowanych pracowników Policji, ABW, SG, CBŚ
obrazek Kancelaria Prawna zatrudni na Etat Emerytowanych Policjantów, oraz Emerytowanych Pracowników pionów operacyjnych z ABW, CBŚ lub Straży Granicznej. Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, przebojową, operatywną, kreatywną, a praca przy biurku to zupełnie nie Twoje klimaty, lubisz za to pracę z ludźmi, a wysokie wynagrodzenie motywuje Cię do wydajniejszej pracy, to koniecznie zadzwoń do nas na nr telefonu: 794 404 234 Oferujemy stałe wynagrodzenie plus wysokie wynagrodzenie prowizyjne plus premia kwartalna. Wyposażenie: samochód służbowy, karta paliwowa, laptop i telefon http://www.pomoc-dla-poszkodowanych.pl/praca-dla-emerytowanych-policjantow A może znasz Emerytowanych Pracownikom w/w służb? Przekaż im w/w ofertę.
Adres: cała Polska
Telefon: 794404234
E-mail: topgrupa@interia.pl
2018-04-16 15:59:37
7018 - Instruktor żeglarstwa / wychowawca kolonijny
obrazek Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS zatrudni INSTRUKTORÓW ŻEGLARSTWA i pasjonatów tej dyscypliny.
E-mail: praca@kompas.pl
www: www.kompas.pl
2018-04-16 13:38:19
7017 - Cieśla szalunkowy z Ukrainy, Białorusi
CIEŚLA SZALUNKOWY z UKRAINY, BIAŁORUSI – LEGALNA PRACA - OD ZARAZ - POLSKA Firma Beton – Stal Sp. z.o.o., pilnie zatrudni Cieśli. Praca od zaraz. Oferujemy wynagrodzenie 3400 zł na rękę (stawka godzinowa 14, 00 zł na rękę, minimalna ilość godzin – 200 rbh), praca na podstawie umowy o pracy, bezpłatne zakwaterowanie i przejazd do miejsca pracy. Praca na stałe. Proszę o kontakt ze wszystkich pytań ALONA +48518-200-962(napisz SMS oddzwonię!!) VIBER +48 518-200-962 lub SKYPE - rabotastroiteli. Nasza strona www.betonstal.ostroleka.pl ПЛОТНИК - ОПАЛУБЩИК – ЛЕГАЛЬНАЯ РАБОТА - ПРЯМО СЕЙЧАС - ПОЛЬША Бесплатная вакансия: Наша Польская строительная фирма Beton – StalSp. z.o.o. с базой в городе Остроленка, СРОЧНО примет на работу Плотников-опалубщиков. Работа прямо сейчас. Предоставляем: зарплата 3400 злотых на руки - ставка 17 злотых / час ( нетто) + премии, минимальное колличество часов - 200,работа на основании трудового договора, беспланое проживание и проед к месту работы. Работа на постоянной основе.По всем вопросам прошу обращаться Алёна +48518-200-962 (напиши мне смс и я перезвоню !!! ) ( viber ) VIBER +48 518-200-962 lub SKYPE - rabotastroiteli. Нашсайтwww.betonstal.ostroleka.pl
Telefon: +48 518-200-962
E-mail: alona.orzolek@rabotastroiteli.com.ua
2018-04-16 12:43:04
7016 - Spawacz TIG
obrazek Firma budowlana nawiąże współpracę z doświadczonym spawaczem z uprawnieniami i doświadczeniem, do spawania rur z czarnej stali metodą TIG, mile widziana umiejętność cięcia tlenem lub plazmą. Wymagania: - prowadzenie działalności gospodarczej – warunek konieczny - znajomość rysunku technicznego - uprawnienia spawalnicze - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Oferujemy: - stabilne warunki współpracy - możliwość zakwaterowania Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod 729 264 806 lub przesłanie CV na dorota.buszynska@regess.eu.
Telefon: 729264806
E-mail: dorota.buszynska@regess.eu
2018-04-16 12:42:34
7015 - Pracownik drogowy, koparkowy
obrazek Polska firma budowlana podejmie współpracę z wykwalifikowanym i odpowiedzialnym pracownikiem drogowym, ze znajomością języka angielskiego/niderlandzkiego i umiejętnością operowania koparką. Praca w Belgii na własnej działalności gospodarczej. Mile widziany samochód. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod 729 264 806 lub przesłanie CV na adres dorota.buszynska@regess.eu
Telefon: 729264806
E-mail: dorota.buszynska@regess.eu
2018-04-16 12:41:52
7014 - Zbrojarz na prefabrykaty
obrazek Polska firma pilnie poszukuje osoby na stanowisko zbrojarza do projektu w Belgii. Zbrojenie elementów prefabrykowanych. Od kandydatów oczekujemy: -udokumentowanego doświadczenia na ww. stanowisku, -umiejętności czytania rysunku technicznego i planów, -umiejętności spawania punktowego (uprawnienia na spawanie nieobowiązkowe), -znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (A1/A2), -prawa jazdy kat. B (mile widziany samochód) , -działalności gospodarczej (lub chęci założenia). Oferujemy: -stabilną współpracą, -atrakcyjne stawki zależne od doświadczenia, -możliwość zakwaterowania, -pomoc w formalnościach. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod 729 264 806 lub przesłanie CV na adres dorota.buszynska@regess.eu
Telefon: 729264806
E-mail: dorota.buszynska@regess.eu
2018-04-16 12:41:18
7013 - Personel sprzątający Belgia
obrazek Firma budowlana Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze, nawiąże współpracę z uczciwymi, odpowiedzialnymi i rzetelnymi osobami, które podejmą się sprzątania mieszkań i domków wynajmowanych przez firmę w okolicach Brugii i Gandawy. Zakres obowiązków: Raz w tygodniu sprzątanie domków i mieszkań, z których korzystają nasi pracownicy: • odkurzanie, zamiatanie i zmywanie podłóg, ścieranie kurzów • ścieranie kurzu i czyszczenie zabrudzonych powierzchni • mycie i dezynfekcja łazienek i toalet • opróżnianie koszy na śmieci • ogólny nadzór nad mieszkaniem (raportowanie uszkodzeń, nieprzestrzegania regulaminu, itp.) Wymagania: • sumienność • umiejętność dobrej organizacji pracy, • dyspozycyjność – własny samochód do przemieszczania się pomiędzy mieszkaniami • własna działalność gospodarcza Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod 729 264 806 lub na dorota.buszynska@regess.eu
Telefon: 729264806
E-mail: dorota.buszynska@regess.eu
2018-04-16 12:40:34
7012 - Murarze do klinkieru
obrazek Polska firma budowlana nawiąże współpracę z murarzami do projektów na terenie Belgii. Wymagania: - doświadczenie w zawodzie (poroterm, klinkier, silka) - aktywna działalność gospodarcza - prawo jazdy (mile widziany samochód) - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem Oferujemy: - atrakcyjne stawki godzinowe/na akord (zależnie od projektu) - możliwość zakwaterowania - pomoc w formalnościach Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod 729 264 806 lub przesłanie CV na adres e-mail dorota.buszynska@regess.eu
Telefon: 729264806
E-mail: dorota.buszynska@regess.eu
123456789101112131415161718192021222324252627282930

Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl