Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
2015-10-08 11:58:02
4094 - Kierownik Salonu
obrazek Miejsce pracy: Olsztyn Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za: zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM zarządzanie zespołem pracowników realizacje planów sprzedażowych utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta motywowanie i ocena pracowników organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu coaching pracowników Od kandydatów oczekujemy: min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane zarządzanie w handlu) wiedza i umiejętność z zakresu zarządzania zespołem pracowników odporność na stres oraz doskonałej organizacji pracy komunikatywność, kreatywność, samodzielność znajomość branży RTV, AGD, IT/MM będzie dodatkowym atutem niekaralność Naszym pracownikom oferujemy: umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne wynagrodzenie możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń dużą samodzielność w działaniu Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE - PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) prosimy o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.
Telefon: 672650019
E-mail: rekrutacja@mediaexpert.pl
2015-10-08 08:28:07
4093 - Rekrutacja 2015
obrazek – jeśli jesteś studentem, lubisz się rozwijać, zgłębiać swoje pasje i poszerzać horyzonty, – jeśli chcesz poznawać nowych ludzi, dzielić się z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami lub po prostu szukasz ciekawego zajęcia – PROJEKTOR to miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do udziału w programie „PROJEKTOR – wolontariat studencki”. W ramach programu organizujesz zajęcia edukacyjne dla dzieci. Zajęcia trwają 2 godziny lekcyjne a spotkania prowadzisz z innymi wolontariuszami! Brzmi ciekawie? No jasne! Pamiętaj, że wolontariat daje Ci szerokie pole do rozwoju, jeśli: – znasz języki obce – zainteresuj nimi najmłodszych, – lubisz otaczać się przedmiotami, które sam wykonałeś – pokaż dzieciakom, jak je zrobić! – nauki ścisłe to twoja pasja – jest duża szansa, że dzięki Tobie młodzież też je pokocha. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do Europejskiego Stowarzyszenia Edukacji i Rozwoju „PIONIER”, Adres: Aleja Warszawska 13/1, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. Chętni mogą się kontaktować z nami również telefonicznie: 535-947-100 Odpowiemy na wszystkie pytania – udowodnimy, że wolontariat to super sprawa! „PROJEKTOR – wolontariat studencki”, realizowany jest przez Fundację Rozwoju Wolontariatu, finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, a w Olsztynie koordynowany przez Europejskie Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju „PIONIER”.
Adres: Aleja Warszawska 13/1, 10-900 Olsztyn
Telefon: 691180109
E-mail: marta.mazurowska86@gmail.com
2015-10-07 12:18:20
4091 - gołębniki cała polska wszystkie wymiary
obrazek Nowy gołębnik do samodzielnego montażu od Producenta ZYLAJEK szerokość200cm - długość600cm - wysokość 250cm Wykonany z kantówki 5/7cm i 7/7cm deska frezowana na pióro wpust gr. 15mm . Konstrukcja Stabilna eleganckie wykonanie . Gołębnik po zmontowaniu stoi bez żadnych drgań nic się nie rusza i nic nie chwieje . Możliwość wykonania ocieplenia lub z deski 20mm za dopłatą . Każda deska posiada wywiercone 4 otwory do łatwego przykręcania desek do konstrukcji gołębnika co zapobiega pękaniu desek. Cały materiał na gołębnik jest tak przygotowany że bez problemu mogą rozładować dwie osoby . Konstrukcja popakowana i podpisana deski pakowane w paczki również podpisane . Cały domek (konstrukcja,deski itp) jak i inne nasze produkty wykonane są ze suchego materiału ! Wysyłka gratis na całą Polskę !!! W zestawie : * Deski na podłogę ścianę i dach. * Konstrukcja na cały gołębnik 5/7cm. * 1x drzwi i 3x okno z siatką i zamykaną okiennicą. * Impregnat bezzapachowy (kolory do wyboru)10L. * Papa podkładowa w rolce szara. * Pędzel + rękawiczki. * Wkręty 70mm i 45mm. * Instrukcja montażu (prosty montaż) * Wkrętarka akumulatorowa z ładowarką. * Kontakt telefoniczny w czasie montażu. * Katalog naszych produktów gratis. * Wysyłka 0zł Podaje dwa linki do filmu na którym można zobaczyć więcej... www.youtube.com/watch?v=Mg-eAgx-BHk&feature=youtu.be www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Drkv0ZTRL8k Posiadamy również nogi metalowe pod gołębnik wykonane z mocnego profilu z blachą długość całego profilu 150cm www.domki-zylajek.pl Email: info@domki-zylajek.pl Telefon: 663757357
Adres: Korczyna
Telefon: 663757357
E-mail: info@domki-zylajek.pl
2015-10-06 15:41:56
4090 - Kierownik kawiarni
obrazek Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Kierownik kawiarni Miejsce pracy: Olsztyn Nr ref: kka/ols/2015 Zadania: - zarządzanie grupą pracowników, przydzielanie zadań, nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków, - realizacja planów sprzedażowych, - konserwacja urządzeń i narzędzi pracy, - rekrutacja nowych pracowników, - przeprowadzanie inwentaryzacji, - codzienne rozliczanie stanu kasy. Wymagania: - minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, - doświadczenie w pracy w gastronomii, - wykształcenie min. średnie, - umiejętność obsługi komputera, - umiejętność organizacji czasu pracy, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - dyspozycyjność (ruchome godziny pracy). Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków, - atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.gdansk@antidotum.eu z wpisanym nr ref. kka/ols/2015 w temacie wiadomości. Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.
Telefon: 91-433-14-33
E-mail: praca.gdansk@antidotum.eu
2015-10-06 14:53:03
4089 - październik bez vat na schody Rintal z poręczą i montażem
obrazek Rintal Polska, wiodący producent Schodów do wnętrz organizuje Promocję: październik bez vat w formie zniżki w wysokości obowiązującej stawki VAT na zakup schodów wraz z poręczą i montażem. Skorzystaj z bezpłatnego pomiaru, projektu oraz otrzymaj wizualizację schodów w swoim wnętrzu gratis! Szczegóły promocji oraz wzbogacona o nowe modele schodów oferta Rintal dostępne są na stronie. Nasi doradcy są do dyspozycji na terenie całego kraju. Umów się na bezpłatny pomiar.
Adres: ul.lubelska 19, Olsztyn
Telefon: +48 601-669-434
E-mail: olsztyn@rintal.pl
2015-10-06 10:39:58
4088 - szamba betonowe z atestami i 2-letnią gwarancją najtaniej
obrazek Oferuję zbiorniki betonowe z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika. Zbiorniki posiadają Certyfikat EU oraz atesty potrzebne do odbioru szamba na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zbiorniki są monolityczne to znaczy odlewane w całości z betonu klasy B-25, B-30. Maksymalny czas montażu standardowego zbiornika do 30 minut. ZAPEWNIAMY TRANSPORT ORAZ MONTAŻ. Szamba od producenta. Szamba od 4 do 12 tysięcy litrów. PŁYTY NAJAZDOWE PRZEJEZDNE DLA CIĘŻARÓWEK! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMSA O TREŚCI KONTAKT ODDZWONIĘ. Zbiorniki posiadają 2-letnią gwarancję. Tel. 660 513 599 Radosław szamba.x.betonowe@gmail.com www.szambaatestowane.pl
Adres: Olsztyn
Telefon: 660 513 599
E-mail: szamba.x.betonowe@gmail.com
2015-10-04 19:34:11
4085 - Praca w sektorze opieki od zaraz w Anglii
obrazek Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774. Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii oraz współpracuję jedynie z najlepszymi firmami z branży. Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszych dni pobytu u pracodawcy. Prowadzimy stałą rekrutację na stanowiska: Opiekunki/owie osób starszych Anglia LIVE IN CARE - opiekunka z zamieszkaniem czyli opieka w domu podopiecznego przez okres 4-6 tyg z przerwami 1-2 tyg. Wynagrodzenie:370-420 GBP na tydzień COMMUNITY CARE - czyli opiekunka środowiskowa to praca która polega na odwiedzaniu podopiecznych przy użyciu służbowego auta i pomocy w czynnościach jak ubieranie się, mycie, przygotowaniu posiłków itd. Wynagrodzenie 7,50 GBP/h + służbowe auto CARE ASSISTANT - czyli opieka na seniorami w domach opieki.Posiadamy oferty w całym UK. Wynagrodzenie 7 GBP/h Wynagrodzenie od 7000 zł - 10000 zł na miesiąc + zapewnione tanie zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych lub darmowe (live-in care) Jeżeli znasz komunikatywnie j. angielski skontaktuj się z nami - praca od zaraz ! Wyślij swoje CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule OPIEKA a oddzwonimy i odpowiemy na twoje pytania. Przypominamy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.Prosimy również o sprawdzenie skrzynki SPAM.
Telefon: 00447925965874
E-mail: kontakt@cekal.pl
2015-10-04 16:16:11
4084 - Kupię Zadłużoną Spółkę
obrazek Kupię przejmę zadłużoną spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością lub akcyjną w absolutnie każdej sytuacji: finansowej , księgowej , leasingowo, kredytowej , pracowniczej , sądowej , upadłości, likwidacji , w trakcie represyjnych kontroli z UKS ZUS PIP PIH - dla nas nie ma trudnych sytuacji . Notarialne odkupienie udziałów, akcji zmiana zarządu , siedziby oraz nazwy . w naszej ofercie znajdziesz także Spółki czyste w cenie od 3500 zł Wszystko to z dnia na dzień w 24 godziny tel.784-874-874 lub www.spolki.biz
Telefon: 784874874
E-mail: biuro@spolki.biz
2015-10-02 08:50:33
4080 - Promocja!!! Maskownice, belki rustykalne na sufit, na wymiar
obrazek Maskownice, belki rustykalne na sufit, na wymiar imitacja drewna, elewacja domu. Wykonujemy imitacje drewna na wymiar, styropianowe belki rustykalne, imitacje desek elewacyjnych Lekkie i łatwe w montażu belki sufitowe. Tylko w tym tygodniu promocyjny rabat producenta 10 % na belki rustykalne. Plastmaker - dekor deska, ceownik, kątownik, Ponadto wykonujemy maskownice drewnopodobne, deski elewacyjne, elastyczne okładziny elewacyjne, elewacje domów, imitacje drewna na elewację, panele elewacyjne, panele drewnopodobne, profile fasadowe, deski dekoracyjne Zapraszamy na stronę www.elewacjadomu.blogspot.com lub stronę www.plastmaker.pl Tel.44 786 15 99
Adres: Cała Polska
Telefon: 447861599
E-mail: rustykalne@hesystem.pl
2015-10-01 09:20:19
4078 - Doradca Klienta - Sprzedawca
obrazek Miejsce pracy: Olsztyn Doradca Klienta – Sprzedawca odpowiedzialny jest za: kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu pomoc Klientom w załadunku towaru Od kandydatów oczekujemy: chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej umiejętności pracy w zespole łatwości w nawiązywaniu kontaktów umiejętność radzenia sobie ze stresem niekaralności Twoimi dodatkowymi atutami będą: zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych doświadczenia w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta Naszym pracownikom oferujemy: umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne wynagrodzenie możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE- PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.
Adres: ------------
Telefon: 672650019
E-mail: rekrutacja@mediaexpert.pl
2015-09-30 09:42:22
4076 - Pożyczki pozabankowe do 500 000zł. Finansowanie dla Twojej f
obrazek Jesteśmy w stanie udzielić pożyczki Twojej firmie w ciągu 24 godzin. Oferujemy najwyższe kwoty pożyczek, nasza konkurencja nie da Ci więcej. Od pierwszego dnia działalności, Bez ZUS/US/BIK, Minimum formalności, Brak weryfikacji baz, Wysokie kwoty pożyczek, Na oświadczenie o dochodach, Długie okresy spłaty, Bez przedpłat i zastawów, Na spłatę komornika + dodatkowa gotówka Nasi agenci czekają na Twój kontakt. Wypełnij wniosek na naszej stronie www.firmowe24.com.pl i sprawdź jaką kwotę Ci pożyczymy!
Adres: Cała Polska
Telefon: 791355147
E-mail: pozyczka@firmowe24.com.pl
2015-09-29 18:41:57
4075 - Kupię Zadłużoną Spółkę Chronimy Zarząd - Sprzedaż Czystych G
obrazek Obrót Udziałami w Spółkach Kapitałowych - Kupujemy Spółki Zadłużone , w likwidacji , w upadłości , czyste , ze stratą - Zaufaj najlepszym z ponad 15-letnim Doświadczeniem ! Nie bój się pytać – jesteśmy do Twojej dyspozycji! zawsze 24/h nie ważne czy masz długi czy chcesz kupić sprzedać lub założyć Spółkę , na nas możesz zawsze liczyć , Kupimy akcje groszowe Spółek Giełdowych w pakietach większościowych oraz Spółki Akcyjne wycofane z obrotu publicznego , W Naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór czystych spółek w cenie od 3500 zł z lat od 1991-2015 roku , pomagamy w upadłości oraz likwidacji , kupimy spółki w trakcie niszczących kontroli z US ZUS PIP PIH , pomagamy z art 299 k.s.h www.skupspolek.com tel. 794-784-794
Telefon: 794784794
E-mail: deberg@skupspolek.com
2015-09-29 16:07:57
4074 - Skup Anglików,Skup Aut z Angli,(Anglik)**OLSZTYN i Okolice*
obrazek Kupimy Auta z kierownicą po prawej stronie tzw. Angliki. Skupujemy wszystkie modele i marki. Interesują nas samochodziki z terenu całej Polski. Masz Anglika i nie masz co z nim zrobić? Zadzwoń!!! Skupujemy również autka bez MOT i ubezpieczenia. Kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie www.autoskupmichal.pl Lub telefoniczny 510-497-926 698-737-227
Telefon: 510497926
E-mail: autoskup01@gmail.com
2015-09-29 10:40:35
4072 - Konsolidacyjna pożyczka z najniższą ratą do spłaty
obrazek Konsolidacja polega na przeniesieniu spłaty kredytów z różnych banków, SKOK i instytucji poza bankowych do jednego banku. Na podstawie nowej umowy spłacimy wszystkie Twoje zadłużenia, w wyniku będziesz miał tylko jeden kredyt z jedną niższą ratą. kredyt do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń, bardzo długi okres kredytowania aż do 120 miesięcy, dzięki temu wielkość raty ograniczymy do minimum, wstępna decyzja w ciągu godziny. Jakie dokumenty przygotować? 1) dowód osobisty 2) dokument potwierdzający wysokość otrzymywanych dochodów (zaświadczenie bądź wyciąg z konta) 3) dokumenty identyfikujące spłacane kredyty i pożyczki (umowy kredytowe). Ilona Tel. 511 263 095
Telefon: 511 263 095
E-mail: i.jurkanis@creditexperts.pl
2015-09-29 10:27:46
4071 - Kredyt konsolidacyjny do 200 000 PLN
obrazek Kredyt konsolidacyjny to najlepszy sposób na skuteczne oddłużenie i wyjście na prostą! Kredyt może zostać przeznaczony na spłatę innych kredytów gotówkowych, mieszkaniowych, samochodowych, zakupów ratalnych, spłatę debetu bieżących rachunków, oraz zadłużeń na karcie kredytowej, a także innych zobowiązań, także prywatnych. - kwota finansowania nawet 200 000zł - okres kredytowania nawet 120 miesięcy - bardzo prosta procedura kredytowa - indywidualna i kompleksowa obsługa - dopasowane raty kredytowe, ustalane na podstawie możliwości wnioskującego Możesz otrzymać dodatkową gotówkę z przeznaczeniem na dowolny cel. Obsługujemy całą Polskę! Zadzwoń i sprawdź! Tel. 537 699 935
Telefon: 537 699 935
E-mail: biuro@kredytok.eu
2015-09-29 09:48:18
4070 - Do 10 000 zł Pożyczka przez internet.Wystarczy dochód 500 zł
obrazek Do 10 000 zł Pożyczka przez internet TAK TO. * Na niełatwe czasy * Od 500 zł do 10 000 zł * Od 3 do 24 miesięcy * Szybka decyzja kredytowa * Wystarczy dochód min. 500 zł. Wypełnij wniosek na naszej partnerskiej stronie: http://www.finansenaplus.cba.pl
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183

Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
Mapa Olsztyna
mapa
obrazekV Olsztyński Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotyczne...czytaj »
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl