Olsztyn24 - https://www.olsztyn24.com/
Nabór do „Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz” 2017

Nabór do „Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz” 2017

Jest jednym z najpopularniejszych olsztyńskich programów. Kolejne podmioty mają szansę dołączyć do akcji „Nocujesz-zyskujesz”.

Z jednej strony obiekty oferujące przyjezdnym noclegi, z drugiej podmioty, z których propozycji można korzystać na preferencyjnych warunkach. A wszystko niczym zespół naczyń połączonych.

- Idea miejskiego pakietu lojalnościowego jest prosta - wyjaśnia Krzysztof Otoliński, szef ratuszowej promocji. - Turyści biorący udział w akcji zyskują 25 proc. zniżki na wszystkie atrakcje oferowane przez CRS Ukiel, Aquasferę oraz Planetarium.

Teraz w programie działa 15 hoteli i pensjonatów. Miastu zależy jednak na jak najszerszej współpracy. Dlatego zachęca kolejnych przedsiębiorców do przyłączenia się do „Nocujesz-zyskujesz”.

- Nabór do akcji ma dwojaki charakter - wyjaśnia Krzysztof Otoliński. - Z jednej strony do projektu mogą dołączać obiekty noclegowe, z drugiej zaś podmioty, które chcą zostać partnerami akcji, oferując zniżki w swoich obiektach.

Wnioski można składać do 31 stycznia 2017 r pod adresem e-mail: promocja@olsztyn.eu.

Przypomnijmy, że program „Nocujesz-zyskujesz” został w tym roku doceniony podczas Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur. Akcja została wyróżniona w kategorii „Promocja ogólna”.

[regulamin]

[wniosek - partner]

[wniosek - obiekt]


2016-11-30 14:38, AS/UM

Więcej informacji znajdziesz na Olsztyn24