Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2010-10-15 20:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Miejski Dzień Nauczyciela

Olsztyn24
Miejski Dzień Edukacji Narodowej rozpoczął występ przedszkolaków | Więcej zdjęć »
Zgodnie z kalendarzem świąt, wczoraj nauczyciele i uczniowie obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji imprezy o zasięgu wojewódzkim zorganizował wojewoda warmińsko-mazurski i marszałek województwa. Uroczyste spotkania odbyły się też w szkołach. Zapewne dlatego Prezydent Olsztyna „dopiero” dziś (15.10) zaprosił wyróżniających się pedagogów ze szkół prowadzonych przez olsztyński samorząd na uroczystość z okazji wczorajszego święta.

- Dzisiejsza uroczystość ma charakter kameralny - powiedziała Hanna Kowalska, dyrektor wydziału edukacji Urzędu Miasta Olsztyna. - Prezydent zaprosił do ratusza 48. nagrodzonych z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyróżniających się pedagogów i dyrektorów szkół. Przyznane przez prezydenta nagrody to 4799 zł brutto. Pieniądze  zostały już przelane na konta nauczycieli, a dzisiaj prezydent podziękuje im osobiście.

Oprócz nagród pieniężnych prezydent Piotr Grzymowicz wręczył też dziś medaliony św. Jakuba. To wyróżnienie otrzymało 5. dyrektorów szkół, które włączyły się w udzielenie pomocy dzieciom z terenów dotkniętych powodzią.
R E K L A M A
banner
Spotkanie w sali sesyjnej ratusza wypełnił jeszcze występ przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 6 i mały poczęstunek przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Miejski Dzień Edukacji Narodowej

15-10-2010

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl