Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2010-12-04 21:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Mikołaje na motorach kwestowali na rzecz Szpitala Dziecięcego

Olsztyn24
Każdy grosz się liczy | Więcej zdjęć »
Olsztyńskie Stare Miasto opanowali dzisiaj (4.12) zmotoryzowani Mikołaje - Motomikołaje z klubu motocyklowego „Tabun”. Panowie w czerwonych mikołajowych uniformach od godziny 9.00 do 15.00 kwestowali na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie w ramach akcji „Motomikołaje 2010”. Patronat nad przedsięwzięciem objęli prezydent Olsztyna oraz rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

- Od samego rana kwestujemy na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Dziecęcego - potwierdza Paweł Gutowski z motoklubu „Tabun”. - Wszystkie środki, jakie dzisiaj zbierzemy, będą przekazane na konto szpitala. Z tych środków będzie remontowany pawilon rehabilitacyjny dla dzieci z porażeniem mózgowym. Akcję tę prowadzimy drugi rok z rzędu. W zeszłym roku zbieraliśmy fundusze także na Szpital Dziecięcy, na zakup pomp infuzyjnych. W tym roku jednak dyrekcja szpitala w odpowiedzi na nasze zapytanie poinformowała, że chciałaby przeznaczyć je na remont wspomnianego pawilonu, który już trwa i powinien być jak naszybciej ukończony, aby mali pacjenci mogli zacząć z niego korzystać.  

Mimo przejmującego mrozu Motomikołaje mogli liczyć na pomoc od zaprzyjaźnionych grup sQuad Olsztyn, Rotor, Szerszeń Morąg i MotoBracia oraz restauracji Sioux, Sphinx, Staromiejska i Krys-Stan, którzy zadbali o to, by mieli oni siłę na dźwiganie worków z cukierkami dla hojnych przechodniów, rozgrzani gorącą kawą i z pełnymi mikołajowymi brzuchami w odpowiednio ubarwionym na czas trwania kwesty otoczeniu.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl