Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
red. | 2012-02-25 00:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Święto Szkoły Mistrzostwa Sportowego

Olsztyn24
Święto SMS w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W piątkowe (24.02) popołudnie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Bublewicza w Olsztynie obchodziła swoje święto. To już tradycja, że Święto Szkoły obchodzone jest w ostatni piątek lutego - miesiąca, w którym mijają kolejne rocznice tragicznej śmierci patrona szkoły.

Jak zwykle Święto Szkoły w SMS było barwnym widowiskiem. Uroczystość rozpoczęło złożenie kwiatów pod szkolną tablicą upamiętniającą patrona szkoły. Potem licznie zebrani widzowie mogli podziwiać pokazy z udziałem pobierających w szkole nauki taekwondoków, gimnastyczek, lekkoatletów, piłkarzy nożnych i kajakarzy. Nie zabrakło też prezentacji pozasportowych umiejętności i pasji uczniów SMS, np. uczniowskiego kabaretu.

Jak co roku, dyrektor szkoły Barbara Rapińczuk wręczyła Odznaki „Przyjaciela SMS” i „Zasłużonego dla SMS”. Odznaką „Przyjaciela SMS” wyróżniony został Leszek Malarski, działacz sportowy, sympatyk rajdów samochodowych, od lat wspierający ważniejsze imprezy organizowane przez SMS. Odznaki „Zasłużony dla SMS” otrzymali: gimnastyczka Paula Plichta, trener kajakarstwa Robert Włodarczyk, kajakarz Denis Ambroziak i kanadyjkarz Mateusz Kamiński.
R E K L A M A
banner
Święto Szkoły w SMS jest też tym momentem, w którym sztandar szkoły przekazywany jest uczniom młodszych klas. Kierujący do tej pory szkolnym pocztem sztandarowym Paweł Najmowicz, tegoroczny maturzysta, przekazał sztandar młodszemu koledze, Jakubowi Andrzejczakowi, uczniowi klasy I B.

Z okazji Święta Szkoły uczniowie przygotowali też okolicznościowe wystawy trofeów, kronik szkolnych i fotografii. Były też słodkości przygotowane przez uczniów i rodziców.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Święto Szkoły Mistrzostwa Sportowego (1)

»

24-02-2012

image
Święto Szkoły Mistrzostwa Sportowego (2)

»

24-02-2012

image
Święto Szkoły Mistrzostwa Sportowego (3)

»

24-02-2012

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl