18:07 30 kwietnia 2024 Imieniny: Bartłomieja, Donaty

waclawbr | 2012-08-19 20:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Stomil „popłynął” z Wartą

Olsztyn24
Stomil Olsztyn - Warta Poznań 0:2 | Więcej zdjęć »

Piłkarze Stomili Olsztyn nie dali rady Warcie Poznań. W rozegranym dzisiaj (19.08) w Olsztynie meczu I ligi piłki nożnej olsztynianie przegrali 0:2 (0:0).

Obie bramki padły na początku drugiej połowy meczu. W 48. minucie znajdujący się w polu karnym Bartłomiej Pawłowski minął Pawła Baranowskiego i umieścił piłkę w siatce bramki bronionej przez Tomasza Ptaka. Pięć minut później zamieszanie w polu karnym Stomilu wykorzystał Wojciech Trochim, zdobywając drugą bramkę dla Warty.