Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2013-11-05 20:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Komendant CSSG odchodzi do Białegostoku

Olsztyn24
Płk SG Andrzej Rytwiński żegna się z Centrum Szkolenia Straży Granicznej (fot. CSSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie odbyło się dzisiaj (5.11) przekazanie obowiązków Komendanta tej kętrzyńskiej szkoły Straży Granicznej. Dotychczasowemu komendantowi Centrum Szkolenia Straży Granicznej płk. SG Andrzejowi Rytwińskiemu powierzono bowiem obowiązki na stanowisku Komendanta Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku. Do czasu ostatecznej decyzji, kętrzyńską szkołą kierował będzie ppłk. SG Dariusz Lutyński jako pełniący obowiązki komendanta tej jednostki.

Płk SG Andrzej Rytwiński z Centrum Szkolenia Straży Granicznej związany był od sierpnia 2007 roku. Początkowo pracował na stanowisku zastępcy komendanta centrum odpowiedzialnego za sprawy dydaktyczne, a od 2 marca 2010 roku na stanowisku komendanta.

Dzisiaj żegnając się z podwładnymi, podziękował za współpracę i życzliwość, dzięki której zrealizowanych zostało wiele wartościowych projektów. Wyraził także wdzięczność kierownictwu Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej za przychylność dla inicjatyw Centrum Szkolenia SG.
R E K L A M A
banner
Kierujący od dziś CSSG w Kętrzynie ppłk SG Dariusz Lutyński, formalnie jest zastępcą komendanta centrum. Stanowisko to zajmuje od 15 kwietnia 2010 r.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl