Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC/d. | 2014-09-14 14:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Festiwal serów odbywa się w Olsztynie

Olsztyn24
Otwarcie festiwalu (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (13.09) smakosze sera i twarogów mieli swoje małe święto. W hotelu Omega w Olsztynie rozpoczął się bowiem II Ogólnopolskie Święto Sera - Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa. Festiwal został zorganizowany przez Katedrę Mleczarstwa i Zarządzania Jakością Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. w Warszawie, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta.

Na festiwalu swoje towary zaprezentują krajowi przetwórcy mleka. Na każdym ze stoisk można posmakować smacznych serów różnych gatunków i oddać głos na producenta najsmaczniejszego produktu. Jest także uliczka młodych seromaniaków, czyli coś dla naszych milusińskich, oraz laboratorium, w którym można poznać tajniki produkcji sera czy twarogu.

Festiwal zaplanowano na dwa dni.
R E K L A M A
banner
MC/d.

Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Kris / 2015-09-10 19:14
Super festiwal i super miejsce. Byłem tam ostatnio na szkoleniu. Szkoda że mieszkam tak daleko. Gratuluje Olsztynowi pięknego kompleksu plażowego jaki jest przy hotelu. Mega miejsce warto odwiedzić wszystkie trzy plaże.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl