Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MC | 2014-09-19 18:41 | Rozmiar tekstu: A A A

III Liceum Ogólnokształcące świętuje jubileusz 50-lecia

Olsztyn24
Gala z okazji jubileuszu 50-lecia III LO w Olszty nie (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Od wczoraj w Olsztynie trwają obchody jubileuszu 50-lecia III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie. Dzisiaj (19.09) w południe dyrekcja szkoły zaprosiła władze samorządowe, polityków, partnerów i przyjaciół szkoły, a przede wszystkim jej absolwentów, na jubileuszową galę do Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

W ramach uroczystości szkoła otrzymała nowy sztandar nadany przez Radę Miasta Olsztyna, a jeden z pedagogów - Antoni Szeklicki - został udekorowany Honorową Odznaką za zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Na dzisiejsze popołudnie i cały jutrzejszy dzień zaplanowano wiele atrakcyjnych - szczególnie dla absolwentów - wydarzeń. Wśród nich wymienić można organizowaną w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania jubileuszową akademię, zwiedzanie szkoły oraz wieczorny Złoty Bal bsolwentów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl