Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2014-10-10 13:17 | Rozmiar tekstu: A A A

haloGaleria MOK prezentuje grafikę cyfrową Piotra Majchera

Olsztyn24
Głos zabiera Piotr Majcher | Więcej zdjęć »

W haloGalerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbył się wczorajszego (9.10) wieczoru wernisaż wystawy grafiki cyfrowej autorstwa projektanta i grafika komputerowego Piotra Majchera.

Na ekspozycję składa się dziewięć prac, na których możemy zobaczyć, jak autor wyobraża sobie miasta przyszłości. Znajdziemy tu zarówno obraz świetlanego rozwoju, ale też na przykład zwycięstwa natury nad człowiekiem (na części prac widać olsztyńskie scenerie) czy obrazy ukazujące działania wojenne.

Wystawa jest jednym z wydarzeń promujących trwający w Olsztynie festiwal BlueBox. Będzie ją można oglądać do 6 listopada bieżącego roku.
R E K L A M A
banner
******

Piotr Majcher jest absolwentem Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w 2011 roku. W 2012 roku został przyjęty na międzywydziałowe studia doktoranckie na tej uczelni, rozpoczynając pracę dydaktyczną.

Zajmuje się projektowaniem architektury wnętrz, wystawiennictwa, identyfikacji wizualnej oraz projektowaniem architektury w krajobrazie kulturowym. Pracuje również jako grafik komputerowy. Jest założycielem studia architektonicznego Majcher Design Group.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Wernisaż wystawy grafiki cyfrowej Piotra Majchera

»

09-10-2014

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl