Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Tomasz Lenkiewicz | 2014-12-09 18:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Czym skorupka nasiąknie za młodu...

Olsztyn24
Przedszkolaki w Muzeum Sportu w Olsztynie (fot. TL - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie odwiedziła dziś (9.12) liczna grupa dzieci z VI Grupy Przedszkola Miejskiego nr 32 w Olsztynie. Wizyta przedszkolaków w muzeum związana była m.in. z realizacją  programu „Akademia Zdrowego Przedszkolaka”, w którego założeniach jest poznanie historii oraz czynne uprawianie sportu i rekreacji.

Dzieciaki zapoznały się z historią Igrzysk Olimpijskich, poznały sylwetki sportowców Warmii i Mazur. Obejrzały filmy animowane o różnych dyscyplinach sportowych oraz zwiedziły całe muzeum, oglądając gabloty wypełnione pamiątkami sportowymi.

Najwyższy przedszkolak miał okazję przymierzyć marynarkę najwyższego polskiego siatkarza – Marcina Możdżonka. W strój ten ówczesny kapitan reprezentacji Polski ubrany był podczas otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie (2008). Po Igrzyskach Marcin Możdżonek przekazał kompletny garnitur muzeum. Być może marynarka „zaczaruje” przedszkolaka i wyrośnie z niego przyszły znakomity siatkarz.
R E K L A M A
banner
Na zakończenie, po wpisaniu się do Kroniki Pamiątkowej muzeum, wszystkie przedszkolaki, dziękując za spotkanie, zaśpiewały śliczną piosenkę o Mikołaju i życzyły pracownikom OSiR w Olsztynie wesołych świąt.

Tomasz Lenkiewicz

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl