Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2014-12-09 21:51 | Rozmiar tekstu: A A A

O podróżach z obiektywem po Ameryce Środkowej z Beatą Szlezyngier-Jagielską i Tomaszem Jagielskim

Olsztyn24
Beata Szlezyngier-Jagielska i Tomasz Jagielski | Więcej zdjęć »
W Multimedialnej Bibliotece Młodych Planeta 11, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, odbyło się dzisiaj (9.12) spotkanie z autorami książki „Podróże z obiektywem. Ameryka Środkowa” - Beatą Szlezyngier-Jagielską i Tomaszem Jagielskim.

Podróżnicy opowiedzieli przybyłym licznie na spotkanie olsztynianom o wyprawie, jaką odbyli wspólnie po Gwatemali, Belize, Hondurasie, Salwadorze, Nikaragui, Kostaryce i Panamie. To właśnie o wrażeniach z tej dwumiesięcznej podróży, przeżyciach, ludziach i tamtejszej kulturze, faunie i florze oraz licznych przygodach informacje zawarli w wydanej z początkiem października bieżącego roku nakładem Wydawnictwa Poligraf książce, którą dzisiaj promowali. Swoją prelekcję na temat wyprawy wsparli też pokazem zdjęć z podróży, których sporą część umieścili w książce.

Dzisiejszą prelekcję zarejestrowaliśmy na filmie wideo. Ponad godzinne nagranie sporej części wystąpienia udostępnimy wkrótce. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z nim.
R E K L A M A
banner
******

Beata Szlezyngier-Jagielska i Tomasz Jagielski to małżeństwo podrożników mieszkających w okolicach Olsztyna, prowadzących gospodarstwo rolne. Podróże z plecakiem w nieznane to ich sposób na życie - sprawiają im dużo radości tym bardziej, że mogą je połączyć z kolejną pasją - fotografowaniem. Prowadzą również klub jeździecki, specjalizujący się w rajdach długodystansowych.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Spotkanie z Beatą Szlezyngier-Jagielską i Tomaszem Jagielskim w Planecie 11

»

09-12-2014

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl