Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2014-12-10 20:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Jacek Protas kandydatem Platformy Obywatelskiej na wicemarszałka województwa

Olsztyn24
Anna Wasilewska i Jacek Protas | Więcej zdjęć »
Jacek Protas i Anna Wasilewska są kandydatami Platformy Obywatelskiej na członków zarządu województwa warmińsko-mazurskiego. Taką decyzję podjęli dzisiaj (10.10) po południu członkowie zarządu wojewódzkiego Platformy Obywatelskiej w Olsztynie.

Przypomnijmy, że na podstawie porozumienia z Polskim Stronnictwem Ludowym, Platformie Obywatelskiej w zarządzie województwa warmińsko-mazurskiego przypadło jedno stanowisko wicemarszałka i jedno stanowisko członka zarządu województwa. Jak powiedział po dzisiejszym posiedzeniu zarządu Jacek Protas, był on jedynym kandydatem na stanowisko wicemarszałka. W głosowaniu tajnym uzyskał poparcie większości członków zarządu PO na Warmii i Mazurach. Wyników tajnego głosowania nie poznaliśmy.

Do stanowiska członka zarządu pretendowali Jarosław Słoma i Anna Wasilewska. Również w głosowaniu tajnym większość głosów otrzymała Anna Wasilewska. Wyników głosowania także nie upubliczniono.
R E K L A M A
banner
Obie kandydatury zostaną przedstawione radnym województwa podczas piątkowej sesji Sejmiku Województwa. Dopiero po ukonstytuowaniu się sejmiku i zarządu województwa zostaną podane zakresy czynności poszczególnych członków zarządu województwa.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Jacek Protas ogłasza kandydatów do zarządu województwa warmińsko-mazurskiego

10-12-2014

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl