Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2014-12-10 21:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Rzeźby lodowe jeszcze w foliach

Olsztyn24
Park Rzeźb Lodowych w przygotowaniu | Więcej zdjęć »
Niektórzy olsztynianie nie mogą doczekać się jutrzejszego (11.12) otwarcia Parku Rzeźb Lodowych na Targu Rybnym. Już dzisiaj odwiedzali to miejsce Olsztyna z nadzieją, że zobaczą przygotowane na ten rok przez firmę Ice Team lodowe cudeńka. Niestety, jakkolwiek gotowe rzeźby i lodowe bloki są już na miejscu, to dziś jeszcze były szczelnie otulone folią. Udało nam się jedynie podejrzeć lodową zjeżdżalnię oraz dziecięcy samochodzik.

W tym roku motywem przewodnim Parku Rzeźb Lodowych mają być dziecięce bajki, a główną postacią Święty Mikołaj. Więcej szczegółów nie znamy. Koniecznie więc trzeba być jutro na Targu Rybnym, tym bardziej, że chodzą słuchy, iż Olsztyn może, przynajmniej na jakiś czas, rozstać się z lodowymi rzeźbami. Możliwe, ze zastąpią je nie mniej atrakcyjne iluminacje świetlne. Jak powiedział nam Krzysztof Otoliński, dyrektor biura promocji Urzędu Miasta Olsztyna, osobiście jest pod wrażeniem świetlnych pokazów, jakie zobaczył podczas Królewskiego Festiwalu Światła w Wilanowie. I zastanawia się, czy w następnych latach nie dać olsztynianom szansy zapoznania się przynajmniej z częścią atrakcji, jakie oświetleniowcy zaprezentowali w Wilanowie.

Przypomnijmy jeszcze, że Park Rzeźb Lodowych na Targu Rybnym zostanie udostępniony do zwiedzania jutro (11.12) wraz z otwarciem VI Warmińskiego Jarmarku Świątecznego. Oficjalne otwarcie jarmarku nastąpi o godz. 17. na Starym Mieście.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl