Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2014-12-10 21:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Maturzyści u prezydenta

Olsztyn24
Maturzyści u prezydenta | Więcej zdjęć »
W olsztyńskim ratuszu odbyło się doroczne, jedenaste już spotkanie maturzystów olsztyńskich szkół z prezydentem miasta. Spotkanie „U Prezydenta” było częścią realizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Olsztynie programu „Inwestujemy w przyszłość”

W ramach spotkania maturzyści m.in. wysłuchali wykładu dr Grażyny Kobrzynieckiej-Sikorskiej z Wydziału Sztuki UWM zatytułowanego „Plastyka olsztyńska w okresie powojennym”. Kończący naukę w szkołach ponadgimnazjalnych mieli też okazję poznania uczestniczących w spotkaniu nauczycieli akademickich Wydziału Sztuki UWM z prodziekanem Janem Połowianiukiem na czele i przyjęcia zaproszenia do podjęcia studiów artystycznych na olsztyńskiej uczelni.

Szkoły uczestniczące w spotkaniu otrzymały też od Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych wydawnictwo „O sztuce i Olsztynie - Ratuszowe wykłady dla maturzystów (2003-2014)” zawierającego dotychczas wygłoszone w ratuszu wykłady dla maturzystów. Szkoły otrzymały też albumy „Malarska podróż Mirosławy Smerek-Bieleckiej” oraz biuletyny towarzystwa.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Maturzyści z olsztyńskich szkół na spotkaniu „U Prezydenta”

10-12-2014

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl