Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2014-12-10 22:36 | Rozmiar tekstu: A A A

XVII Świąteczne Spotkanie mieszkańców Osiedla Kormoran

Olsztyn24
Uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W pięknie przystrojonej sali Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie, odbyło się dzisiaj (10.12) wyjątkowe spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Świętowano już po raz siedemnasty, a organizacją spotkania zajęła się Samorządowa Rada Osiedla Kormoran oraz Zespół Szkoł Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie.

Uroczystość, poprowadzona przez Mariusza Michalskiego - przewodniczącego Rady Osiedla Kormoran, adresowana była głównie do starszych i samotnych mieszkańców Osiedla „Kormoran”. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także przedstawiciele władz miasta - prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i przewodnicząca Rady Miasta Olsztyna Halina Ciunel, dyrektor ZSGS Małgorzata Świech-Twarowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Bronakowska, dyrektor Gimnazjum nr 7 Elżbieta Górka, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 22 Józef Zalewski, posel na Sejm RP Lidia Staroń, kierownik filii nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie Elżbieta Muż oraz ks. Marek z Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka.

Wigilijne spotkanie umilił występ chóru Szkoły Podstawowej nr 22, a po przemówieniach oraz złożeniu życzeń przybyłym przyszedł czas na najważniejszy i najbardziej świąteczny moment - podzielenie się opłatkiem.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl