Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Tomasz Lenkiewicz/wb | 2014-12-10 23:18 | Rozmiar tekstu: A A A

Laureaci sportowego konkursu odebrali nagrody

Olsztyn24
Podsumowanie konkursu w Muzeum Sportu (fot. archiw. Muzeum Sportu - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W olsztyńskim Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego odbyła się dziś (10.12) uroczystość podsumowująca V edycję konkursu fotograficznego „Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze”. Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Olsztyna oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Na konkurs napłynęło 48 prac. Autorami zdjęć było 10 osób a tym 1 osoba niepełnoletnia.

W listopadzie komisja w składzie: Tomasz Waszczuk – przewodniczący, Jacek Sztorc i Tomasz Lenkiewicz oceniła prace przyznając I miejsce Małgorzacie Kępińskiej z Olsztyna i II miejsce Tomaszowi Pierzyckiemu z Krakowa. III miejsca komisja nie przyznała.
R E K L A M A
banner
Pozostałe osoby uczestniczące w konkursie to:  Sylwia Mroszczyk – Przeworsk, Zbigniew Ratajczak – Ostróda, Jerzy Derewecki – Giedajty, Kacper Kirklewski – Olsztyn, Maciej Podgórski – Olsztyn, Zuzanna Baranowska – Olsztyn, Marek Kojro – Olsztyn i Adrian Kwiatkowski – Zgorzelec.

Dzisiaj w muzeum zaprezentowano konkursowe prace, a także wyróżniono ich autorów. Zdobywcy I i II miejsca otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu fotograficznego. Wszyscy uczestnicy V edycji konkursu „Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze” otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nagrody, które wręczył Marek Makowski – kierownik działu sportu i organizacji imprez OSiR w Olsztynie, ufundowali  organizatorzy konkursu.

Wszystkie prace można obejrzeć w siedzibie Muzeum Sportu przy al. Piłsudskiego 44 w Olsztynie (hala „Urania” II piętro).
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl