Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2014-12-10 23:32 | Rozmiar tekstu: A A A

Powiatowa Szkoła Muzyczna zaprasza na świąteczne koncerty

Olsztyn24
Z koncertami wystąpią uczniowie PSM w Dywitach
Choć za oknem nie widać jeszcze prawdziwej zimy, do Bożego Narodzenia jest coraz bliżej. Tymczasem już teraz uczniowie Powiatowej Szkoły Muzycznej I st. w Dywitach wyczarowują świąteczny nastrój. Będzie można go poczuć podczas wyjątkowych koncertów, które odbędą się w Olsztynku, Dywitach, Biskupcu i Barczewie. Młodzi muzycy rozpoczęli koncertowanie z repertuarem świąteczno-zimowym.

Magia świąt ogarnęła już Biskupiec, a także Barczewo. W salach koncertowych szkół odbyły się występy mikołajkowe. Ale nic straconego. Będzie jeszcze okazja żeby posłuchać pięknych polskich kolęd, zimowych piosenek i utworów klasycznych.

- Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem - mówi Janusz Ciepliński, dyrektor szkoły. - Zapraszamy mieszkańców powiatu na kolejne koncerty z udziałem uczniów i chórów powiatowej szkoły muzycznej. Postaramy się wprowadzić gości w cudowny, świąteczny nastrój, a także zaprosić do wspólnego śpiewania.
R E K L A M A
banner
Dyrekcja i uczniowie zapraszają na koncerty:

» w Olsztynku - 15 grudnia (poniedziałek), godz. 17.00, sala koncertowa szkoły muzycznej
» w Dywitach - 16 grudnia (wtorek), godz. 18.00, w Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach
» w Biskupcu - 18 grudnia (czwartek), godz. 17.00, sala koncertowa szkoły muzycznej
» w Barczewie - 19 grudnia (piątek), godz. 18.00, Skarbiec Kultury Europejskiej

Udział w koncertach jest bezpłatny. Zapraszamy!

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl