Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Paweł Jarząbek | 2014-12-11 15:42 | Rozmiar tekstu: A A A

Gietrzwałd zaprasza na jarmark bożonarodzeniowy i koncert świąteczny

Olsztyn24
(fot. archiw. GOK Gietrzwałd)

Do Gietrzwałdu warto przyjechać. Miejscowość znana jest z Sanktuarium Maryjnego, Karczmy Warmińskiej i prężnie działającego Gminnego Ośrodka Kultury. I właśnie ten ostatni zaprasza na sobotę (13.12) pełną przedświątecznych klimatów, zapachów i dźwięków.

Już od godziny 14 będzie można wziąć udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym połączonym ze świątecznymi warsztatami dla wszystkich chętnych (zarówno dla dzieci, jak i dorosłych). Będzie można kupić bożonarodzeniowe drobiazgi, zrobić własną bombkę i upiec pierniczek.

Po atrakcjach  jarmarcznych gospodarze imprez proponują na przykład spacer alejkami Ogrodów  Gietrzwałdzkich. A o 18.00 powrót do Gminnego Ośrodka Kultury na IV Koncert Świąteczny pełen muzyki wyśpiewanej i wygranej przez młodsze i starsze artystyczne dusze zamieszkujące gminę Gietrzwałd. Przy herbacie i kawie będzie można poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.

R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl