Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2014-12-14 23:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolędnicy na Zatorzu

Olsztyn24
Impreza „Kolędowanie Dużych i Małych Mieszkańców Zatorza” (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Ubieraniem choinek, śpiewaniem kolęd i przemarszem kolędniczego orszaku ulicami Zatorza mieszkańcy tego olsztyńskiego osiedla weszli w świąteczny czas. Wszystko to w ramach zorganizowanej dzisiaj (14.12) na Zatorzu imprezy pod hasłem „Kolędowanie Dużych i Małych Mieszkańców Zatorza”.

Zabawa zaczęła się po południu w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Puszkina. Tam odbyły się m.in. warsztaty robienia świątecznych ozdób i muzykowania w dawnym stylu. Ozdobiono też rosnące przy szkole świąteczne drzewko.

Potem uczestnicy imprezy z lampionami, przy akordeonowej muzyce, przemaszerowali spod szkoły na plac przy kościele Franciszkanów. Tam też wcześniej wykonanymi ozdobami przystrojono jedną z choinek.   
R E K L A M A
banner
Impreza na Zatorzu była wspaniałą okazją do rodzinnej zabawy. Mimo chłodnego wieczoru, chętnych do spotkania z innymi mieszkańcami osiedla nie brakowało.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl