Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2014-12-16 00:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Służby mundurowe spotkały się na opłatku

Olsztyn24
Wigilia służb mundurowych w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyło się dzisiaj (15.12) spotkanie opłatkowe służb mundurowych. Tegoroczne spotkanie zorganizowali funkcjonariusze i pracownicy Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Licznie zgromadzeni policjanci, strażacy, a nawet kominiarze, wysłuchali przemówień gości specjalnych. Jako pierwszy głos zabrał Jacek Protas, prezes OSP na Warmii i Mazurach, i w imieniu braci strażackiej powitał uczestników. Ciepłe słowa oraz świąteczne życzenia padły też z ust komendanta wojewódzkiego PSP w Olsztynie Mirosława Ruteckiego, wojewody warmińsko-mazurskiego Mariana Podziewskiego, prorektora do spraw dydaktycznych UWM Jerzego Przyborowskiego oraz marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina. Nowy marszałek województwa wyraził zadowolenie z faktu, że w pierwszych dniach swojego urzędowania świętuje w tak miłym gronie. Nie zabrakło również prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza oraz ks. arcybiskupa metropolity warmińskiego Wojciecha Ziemby, który pobłogosławił opłatek.

Aby wprowadzić gości w podniosłą, wigilijną atmosferę, ks. kapelan Andrzej Bawirsz przeczytał fragment Ewangelii, a strażacy przedstawili inscenizację jasełek.
R E K L A M A
banner
Po głównym punkcie programu - podzieleniu się opłatkiem, uczestnicy uroczystości mogli skosztować świątecznych potraw.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl