Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2014-12-16 19:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Słuchacze Akademii Trzeciego Wieku zorganizowali spotkanie opłatkowe

Olsztyn24
Spotkanie opłatkowe Akademii Trzeciego Wieku (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W restauracji „Zakątki Europy” w Olsztynie odbyło się dzisiaj (16.12) spotkanie opłatkowe Akademii Trzeciego Wieku działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury.

Gości przywitała prezes ATW Aldona Bagińska, a spotkanie poprowadził członek zarządu, Jarek Duch. Na uroczystości nie zabrakło także ks. arcybiskupa metropolity warmińskiego Wojciecha Zięby, który skierował do obecnych krótkie przemówienie i pobłogosławił opłatek. Podniosłą atmosferę wprowadził także występ chóru ATW „De Novo”, który wspaniale poprowadziła dyrygent Michalina Budkiewicz. Po podzieleniu się opłatkiem i posileniu wigilijnymi potrawami nastąpiło wspólne śpiewanie kolęd.

Dodatkową atrakcją spotkania była wystawa rękodzieła wykonanego przez grupę haftu wstążeczkowego działającej w ramach akademii, której spotkania odbywają się w MOK-u. Te przepiękne, ręcznie robione cudeńka wprawiły w zachwyt wielu gości, a dla mnie były inspiracją do tego, aby w tym roku zrobić własnoręcznie choć kilka ozdób choinkowych.
R E K L A M A
banner


Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl