Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2014-12-17 21:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Wolonariusze WOŚP z Olsztyna zwierają szyki przed 23. Finałem

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie | Więcej zdjęć »
11 stycznia przyszłego roku wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjdą na ulice polskich miast, by podczas 23. już Finału tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej zapoczątkowanej przez Jurka Owsiaka zbierać datki na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. WOŚP zagra jak zawsze w szlachetnym celu - w tym roku na „podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

W Olsztynie udział w kweście weźmie udział aż 500 wolontariuszy, którzy, wsparci m.in. przez policję, wojsko i taksówkarzy, będą zachęcali mieszkańców miasta do podzielenia się zasobami swojego portfela z potrzebującymi. Zanim jednak tuszą w teren z orkiestrowymi puszkami w dłoniach, spotkali się, aby omówić szczegóły udziału w tym niecodziennym przedsięwzięciu.

Narada „wojenna” odbyła się dzisiejszego (17.12) popołudnia w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Tłumnie przybyli wolontariusze wysłuchali m.in. informacji na temat przebiegu wydawania puszek oraz rozliczania się z zebranych datków, w jaki sposób będą chronieni przed ewentualnymi różnago rodzaju incydentami oraz jak będą mogli dostać się na miejsca kwestowania. Nie zabrakło też wypełniania dokumentów niezbędnych do otrzymania identyfikatora kwestora WOŚP.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie organizacyjne wolontariuszy 23. Finału WOŚP w Olsztynie

17-12-2014

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl