Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2014-12-18 00:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Fundacja Spełnionych Marzeń rozdała świąteczne prezenty w szpitalu dziecięcym

Olsztyn24
Święty Mikołaj przybywa na Oddział Onkologii WSSD | Więcej zdjęć »
Świąteczne spotkanie odbyło się dzisiaj (17.12) na oddziale onkologii Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Fundacja Spełnionych Marzeń przekazała swoim podopiecznym w szpitalu świąteczne prezenty. Zostały one zakupione ze środków pozyskanych podczas aukcji charytatywnej zorganizowanej w trakcie Mikołajkowego Pokazu Mody „Dzieci Dzieciom” w Eranova.

Uroczystość poprowadziła rodzina, która chciała pomóc dzieciom i zachęcić do tego innych: Tomasz Jaworski, Małgorzata Mikulewicz i ich syn Mateusz Jaworski. Klasa II c z olsztyńskiej Szkoły Podstawowej nr 29, do której uczęszcza Mateusz, na wielkim plakacie przygotowała też piękne kartki świąteczne. Tak wspaniały pomysł na prezent dla dzieci należał do wychowawczyni klasy Agaty Dzieżyk.

Po wręczeniu podarków przez Mikołaja, dzieci wysłuchały kolęd w wykonaniu zespołu The Mabs z wokalistką Sarą Szymczak. Świąteczne życzenia złożyli im także Teresa Czarnecka z fundacji oraz prezes fundacji Tomasz Osuch, który wykorzystał dzisiejsze wydarzenie, by wyróżnić Rubinowym Sercem za wieloletnią współpracę Mariusza Korpolińskiego. Uhonorowany wielokrotnie angażował się w różne przedsięwzięcia na rzecz podopiecznych fundacji, dwukrotnie prowadził też Międzynarodowe Igrzyska Sportowe pod nazwą Onkoolimpiada.
R E K L A M A
banner
Najmilszą częścią spotkania było rozpakowywanie prezentów, o których marzyły dzieci i zabawa nimi, a dla starszych degustacja poczęstunku przy dźwiękach świątecznych utworów.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl