Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2014-12-18 19:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Świąteczny koncert „Poziomki”

Olsztyn24
Świąteczny koncert Przedszkola Publicznego nr 7 „Poziomka” | Więcej zdjęć »
Tradycją stały się przedświąteczne koncerty przedszkolaków i nauczycieli z Przedszkola Publicznego nr 7 Towarzystwa Wiedzy Powszechnej „Poziomka” w Olsztynie. Kolejna prezentacja muzycznych i aktorskich umiejętności „Poziomki” odbyła się dzisiaj (18.12) w Miejscu Kreatywnej Aktywności Eranova przy ul. Obrońców Tobruku.

Podobnie jak rok temu, jedna z sal w Eranova wypełniła się nie tylko przedszkolakami z „Poziomki”. Każde dziecko wspierane było przez rodziców, dziadków, wójków i ciocie. Każdy chciał być jak najbliżej sceny, by nie przeoczyć żadnego ruchu swojej pociechy. Raz po raz błyskały flesze aparatów, bezgłośnie pracowały też cyfrowe kamery.

A przedszkolaki popisywały się znajomością kolęd i pastorałek, a także tanecznymi układami w świątecznych klimatach. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowały też panie przedszkolanki, na czele z dyrektorką przedszkola Agnieszką Mederską.
R E K L A M A
banner
Podczas koncertu ogłoszono też wyniki przeprowadzonego przez przedszkole konkursu dla rodziców na świąteczne ozdoby. Nagrody wręczała Bogna Kamińska, dyrektor Oddziału Regionalnego TWP w Olsztynie.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Koncert Świąteczny 2014 Publicznego Przedszkola nr 7 TWP

»

18-12-2014

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl